CasinoLens · Panduan permainan, kajian platform & terma promosi
Maklumat awam mendalam / Semakan terma pengguna

MAXWIN996: Pembayaran, Permainan & VIP

Perbezaan peraturan, bukti asal dan sebab maklumat tidak diperoleh dikekalkan.

MAXWIN996Kedudukan sementara 17
Skor keseluruhan
46.75 / 100
2.34 / 5
Liputan maklumat77%Keyakinan bukti59.42/100Bonus bukti lesen+0 / 5
Lihat asas penilaian →

Kemas kini pengumpulan dinamik

Pada 2026-10-25, halaman utama, pembayaran, terma dan butiran tawaran yang boleh dibaca telah diperoleh. Rekod statik kosong terdahulu tidak lagi mewakili keadaan semasa. Halaman hubungan masih hanya memaparkan tajuk dan navigasi.

Skor, wajaran dan asas →

Maklumat daripada platform · Teks asal: halaman utama 2026-10-25T07:14:52.526516+00:00 · Teks asal: hubungan 2026-10-25T07:16:51.575097+00:00

Pengenalan jenama

Maklumat awam dinamik telah dikumpulkan semula. Saluran pembayaran, panduan pengeluaran, terma khusus tawaran dan terma umum dikekalkan bersama. Perbezaan versi jumlah dan syarat pertaruhan memerlukan penjelasan; mekanisme eskalasi aduan masih belum diketahui.

Dakwaan lesen PAGCOR pada halaman tentang platform tidak disertai nombor lesen yang dapat dikenal pasti atau rekod pengawal selia, jadi tiada mata lesen diberikan. Entiti pengendali sah masih belum diketahui.

Maklumat daripada platform · Teks asal: pengenalan platform 2026-10-25T07:16:17.010500+00:00

Antara muka platform dan produk

Halaman utama dan kategori permainan MAXWIN996
Halaman utama dan kategori permainan · Tangkapan halaman awam semakan ini, bukan ujian transaksi sebenar

Maklumat daripada platform · Teks asal: halaman utama 2026-10-25T07:14:52.526516+00:00

Halaman pengenalan MAXWIN996
Halaman pengenalan jenama · Tangkapan halaman awam semakan ini, bukan ujian transaksi sebenar

Maklumat daripada platform · Teks asal: pengenalan platform 2026-10-25T07:16:17.010500+00:00

Perbezaan peraturan yang perlu diberi perhatian

Deposit minimum: RM1 pada halaman utama, RM5 bagi saluran elektronik dan RM10 dalam terma umum. Pengeluaran minimum: RM30 dalam panduan dan RM50 dalam terma umum. Jumlah dan pertaruhan dalam pop timbul turut berbeza daripada FAQ/terma. Tiada penerangan skop versi ditemukan; ambang lebih rendah tidak dipilih secara automatik.

Maklumat daripada platform · Teks asal: halaman utama 2026-10-25T07:14:52.526516+00:00 · Teks asal: deposit 2026-10-25T07:15:39.787748+00:00 · Teks asal: pengeluaran 2026-10-25T07:16:42.253960+00:00 · Teks asal: terma 2026-10-25T07:15:50.556921+00:00

Rekod pengumpulan terdahulu (tarikh lama; bukan gambaran keadaan semakan semasa)

Semakan akses terkini: kandungan respons kosong

Masa semakan semula: 2026-10-22T09:38:11 UTC. Akses biasa ke halaman utama, terma umum, direktori tawaran, tawaran alu-aluan dan artikel kredit percuma semuanya mengembalikan HTTP 200, tetapi kandungan respons ialah 0 bait tanpa pengalihan atau ralat skrip halaman.

Perbandingan respons identity dan gzip pada halaman terma menunjukkan kandungan tanpa mampatan 0 bait; muatan gzip 20 bait juga kosong selepas dinyahmampat. Masalah berlaku sebelum pemaparan halaman, bukan kerana masa menunggu tangkapan terlalu singkat atau teks terlepas semasa pengekstrakan. Punca pada aplikasi laman, gerbang cache atau dasar akses belum diketahui; ini tidak membuktikan penutupan operasi atau penipuan.

Tiada tangkapan platform atau tawaran baharu yang memenuhi kriteria diperoleh dalam semakan ini.Paparan di bawah merekodkan masalah akses dan bukan bukti kandungan tawaran. Tangkapan lama mengekalkan masa asal; artikel terdahulu juga bukan pengesahan tawaran semasa.

Rekod akses dan paparan 5 halaman semakan ini

https://maxwin996.com/ · HTTP 200 · Kandungan 0 bait · Paparan bermasalah

https://maxwin996.com/terms-and-conditions · HTTP 200 · Kandungan 0 bait · Paparan bermasalah

https://maxwin996.com/promotion · HTTP 200 · Kandungan 0 bait · Paparan bermasalah

https://maxwin996.com/welcome-bonus · HTTP 200 · Kandungan 0 bait · Paparan bermasalah

https://maxwin996.com/free-credit · HTTP 200 · Kandungan 0 bait · Paparan bermasalah

Rekod diagnosis respons · Perbandingan penghantaran termampat

Maklumat operasi

Tahun penubuhan hanya kenyataan platform. Entiti sah, alamat berdaftar, nombor lesen dan hubungannya dengan domain belum diperoleh. Logo rakan tidak dianggap bukti identiti pengendali.

Maklumat daripada platform · Teks asal: pengenalan platform 2026-10-25T07:16:17.010500+00:00

Pembayaran & pengeluaran

Saluran deposit menyenaraikan TNG, DuitNow, FPX, PIN, bank dan USDT. Minimum USDT dinyatakan sebagai berbeza-beza; rangkaian dan fi belum diketahui. Pengeluaran menyenaraikan bank, TNG dan DuitNow; saluran deposit tidak membuktikan sokongan pengeluaran kripto.

Panduan pengeluaran menyatakan minimum RM30 dan maksimum RM500000; terma umum menyatakan minimum RM50. Kitaran had, kekerapan dan keperluan berperingkat belum diketahui. Panduan menyatakan beberapa minit hingga beberapa jam; terma menyatakan 5–15 minit dalam waktu operasi. Aturan hujung minggu belum diketahui.

Panduan memerlukan KYC sebelum pengeluaran pertama; terma menyebut pengesahan pengeluaran besar. Nama mesti sepadan dengan akaun bank. Senarai dokumen lengkap, tempoh semakan, fi dan peraturan sebab penolakan belum diperoleh.

Panduan deposit MAXWIN996
Panduan deposit · Tangkapan halaman awam semakan ini, bukan ujian transaksi sebenar

Maklumat daripada platform · Teks asal: deposit 2026-10-25T07:15:39.787748+00:00

MAXWIN996 Panduan Pengeluaran
Panduan pengeluaran · Tangkapan halaman awam semakan ini, bukan ujian transaksi sebenar

Maklumat daripada platform · Teks asal: pengeluaran 2026-10-25T07:16:42.253960+00:00

Maklumat daripada platform · Teks asal: terma 2026-10-25T07:15:50.556921+00:00 · Teks asal: ruang sembang 2026-10-25T07:17:00.880228+00:00

Semakan tawaran dan perbezaan utama

Kesemua 28 terma khusus telah dibaca; jumlah, deposit, pertaruhan, had pengeluaran dan tempoh sah disusun berasingan. Bukti tanpa deposit bagi RM5 ahli baharu dan RM2 harian berasal daripada halaman khusus rasmi. Tawaran lain yang menyebut FREE atau tiada pertaruhan tetap dikategorikan mengikut syarat deposit sebenar.

Perbezaan rebat 6% berbanding contoh 0.1%/3%, memancing 2x berbanding 7x, alu-aluan 100% berbanding terma umum 180%, serta deposit VIP bulanan RM600/RM300/0 dikekalkan dalam butiran tawaran.

Semua tawaran dan sumber →

Ganjaran VIP dalam kutipan terkini

Rekod kutipan: 2026-10-25. Nilai ini diterbitkan platform dan tidak mengesahkan kesahan semasa. Jadual lama dikekalkan dalam rekod sejarah.

Jadual sumber tidak menyatakan mata wang ganjaran; angka asal dikekalkan di bawah. Tanda sempang bermaksud amaun tidak disenaraikan. Deposit 0 bercanggah dengan terma di bawah dan tidak membuktikan tawaran tanpa deposit.

Tahap VIPBonus naik tarafGanjaran bulananGanjaran hari lahirDeposit terkumpul bulanan dalam jadual sumber
Warrior----
Elite8838880
Master188681880
Grandmaster3881882880
Epic6882883880
Legend8883886880
Mythic12885888880
Mythic Glory1888128812880
Elite Mythic Glory3888188818880

Tahap VIP Warrior

Bonus naik taraf
-
Ganjaran bulanan
-
Ganjaran hari lahir
-
Deposit terkumpul bulanan dalam jadual sumber
-

Tahap VIP Elite

Bonus naik taraf
88
Ganjaran bulanan
38
Ganjaran hari lahir
88
Deposit terkumpul bulanan dalam jadual sumber
0

Tahap VIP Master

Bonus naik taraf
188
Ganjaran bulanan
68
Ganjaran hari lahir
188
Deposit terkumpul bulanan dalam jadual sumber
0

Tahap VIP Grandmaster

Bonus naik taraf
388
Ganjaran bulanan
188
Ganjaran hari lahir
288
Deposit terkumpul bulanan dalam jadual sumber
0

Tahap VIP Epic

Bonus naik taraf
688
Ganjaran bulanan
288
Ganjaran hari lahir
388
Deposit terkumpul bulanan dalam jadual sumber
0

Tahap VIP Legend

Bonus naik taraf
888
Ganjaran bulanan
388
Ganjaran hari lahir
688
Deposit terkumpul bulanan dalam jadual sumber
0

Tahap VIP Mythic

Bonus naik taraf
1288
Ganjaran bulanan
588
Ganjaran hari lahir
888
Deposit terkumpul bulanan dalam jadual sumber
0

Tahap VIP Mythic Glory

Bonus naik taraf
1888
Ganjaran bulanan
1288
Ganjaran hari lahir
1288
Deposit terkumpul bulanan dalam jadual sumber
0

Tahap VIP Elite Mythic Glory

Bonus naik taraf
3888
Ganjaran bulanan
1888
Ganjaran hari lahir
1888
Deposit terkumpul bulanan dalam jadual sumber
0

Percanggahan dan syarat pemakaian

PerkaraPerbandingan sumber
Percanggahan ambang deposit bulananJadual VIP menyatakan 0; terma halaman VIP memerlukan RM300 atau lebih; tetingkap bonus kenaikan tahap, bulanan dan hari lahir memerlukan sekurang-kurangnya RM600 mengikut tahap. Keutamaan versi tidak dinyatakan; ambang lebih rendah tidak boleh dianggap terpakai.
Syarat pertaruhan dan asas pengiraanHalaman VIP dan ketiga-tiga tawaran menyatakan 3x. Gandaan sepadan, tetapi asas pengiraan tidak ditakrifkan sepenuhnya. Jangan anggap ia 3 kali deposit ditambah bonus.
Percanggahan amaun pengeluaranTetingkap tawaran: pengeluaran maksimum ialah amaun ganjaran ×10. Halaman VIP: pengeluaran minimum dan maksimum kedua-duanya bersamaan amaun ganjaran. Percanggahan ini belum dijelaskan.
Kekerapan tuntutan dan tempoh sahTetingkap menyatakan 1 kali bagi setiap tahap; hubungannya dengan ganjaran bulanan tidak jelas. Tetingkap hari lahir menyatakan 2 hari sebelum atau selepas hari lahir, tetapi halaman VIP menggunakan tarikh pendaftaran. Tarikh tamat keseluruhan dan tempoh luput ganjaran belum diketahui.
Sekatan permainan dan syarat akaunHalaman VIP membenarkan slot sahaja; tetingkap tawaran turut mengecualikan Kiss918 serta melarang pembelian atau penyimpanan permainan percuma, Wild dan AngPao. Tidak boleh digabungkan dengan deposit lain, rebat, komisen atau kredit percuma; pelanggaran boleh menyebabkan baki dilucuthakkan. Sekatan penuh dikekalkan dalam butiran tawaran.

Perkara Percanggahan ambang deposit bulanan

Perbandingan sumber
Jadual VIP menyatakan 0; terma halaman VIP memerlukan RM300 atau lebih; tetingkap bonus kenaikan tahap, bulanan dan hari lahir memerlukan sekurang-kurangnya RM600 mengikut tahap. Keutamaan versi tidak dinyatakan; ambang lebih rendah tidak boleh dianggap terpakai.

Perkara Syarat pertaruhan dan asas pengiraan

Perbandingan sumber
Halaman VIP dan ketiga-tiga tawaran menyatakan 3x. Gandaan sepadan, tetapi asas pengiraan tidak ditakrifkan sepenuhnya. Jangan anggap ia 3 kali deposit ditambah bonus.

Perkara Percanggahan amaun pengeluaran

Perbandingan sumber
Tetingkap tawaran: pengeluaran maksimum ialah amaun ganjaran ×10. Halaman VIP: pengeluaran minimum dan maksimum kedua-duanya bersamaan amaun ganjaran. Percanggahan ini belum dijelaskan.

Perkara Kekerapan tuntutan dan tempoh sah

Perbandingan sumber
Tetingkap menyatakan 1 kali bagi setiap tahap; hubungannya dengan ganjaran bulanan tidak jelas. Tetingkap hari lahir menyatakan 2 hari sebelum atau selepas hari lahir, tetapi halaman VIP menggunakan tarikh pendaftaran. Tarikh tamat keseluruhan dan tempoh luput ganjaran belum diketahui.

Perkara Sekatan permainan dan syarat akaun

Perbandingan sumber
Halaman VIP membenarkan slot sahaja; tetingkap tawaran turut mengecualikan Kiss918 serta melarang pembelian atau penyimpanan permainan percuma, Wild dan AngPao. Tidak boleh digabungkan dengan deposit lain, rebat, komisen atau kredit percuma; pelanggaran boleh menyebabkan baki dilucuthakkan. Sekatan penuh dikekalkan dalam butiran tawaran.

Sumber VIP rasmi · Teks sumber VIP yang disimpan

Tawaran kenaikan tahap dan sumber · Tawaran bulanan dan sumber · Tawaran hari lahir dan sumber

05

Promosi dan peraturan ahli

Yang berikut mencerminkan kenyataan platform semasa dikumpulkan, bukan ketersediaan semasa. Syarat yang belum diketahui tidak bermakna tiada sekatan. Tiada pautan tuntutan disediakan.

MAXWIN996 / peraturan aktiviti lain

Tawaran putaran percuma RM5

Terma tidak lengkap

Tajuk menyatakan IN RM5 tanpa menyebut deposit minimum dengan jelas. Perkataan FREE sahaja tidak membuktikan tawaran ini tanpa deposit. Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan.

Amaun / ganjaran
Jadual menyatakan RM5; bilangan putaran dan nilai setiap putaran tidak disenaraikan.
Syarat deposit
Tajuk menyatakan IN RM5 tanpa menyebut deposit minimum dengan jelas. Perkataan FREE sahaja tidak membuktikan tawaran ini tanpa deposit.
Syarat pertaruhan
Jumlah pertaruhan dan pusing ganti pertaruhan kedua-duanya ditandakan ❌. Maksud simbol tidak ditakrifkan, jadi ia tidak boleh dianggap bermaksud tiada sebarang syarat.
Sekatan pengeluaran
Min Cuci RM100; pengeluaran maksimum ialah 5% (RM50). Asas pengiraan peratusan dan hubungannya dengan ambang minimum tidak dijelaskan.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Major Lucky Jackpot tawaran

Terma tidak lengkap

Terma khusus mensyaratkan jumlah deposit melebihi RM200; Telco PIN tidak diambil kira dalam jumlah ini. Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan.

Amaun / ganjaran
Jumlah hadiah belum diketahui; senarai menyatakan MYR ?.
Syarat deposit
Terma khusus mensyaratkan jumlah deposit melebihi RM200; Telco PIN tidak diambil kira dalam jumlah ini.
Syarat pertaruhan
Jumlah pertaruhan/pusing ganti pertaruhan ditandakan ❌; skop maksud simbol tidak dijelaskan.
Sekatan pengeluaran
Maksimum RM588; bonus ditolak semasa pengeluaran.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Ganjaran kemenangan Cuci Menang

Terma tidak lengkap

Minimum RM10; pembayaran melalui Telco PIN dikecualikan. Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan.

Amaun / ganjaran
Ganjaran 2% bagi kemenangan melebihi RM100 dan 3% bagi kemenangan melebihi RM20,000; sempadan asas pengiraan tidak diterangkan.
Syarat deposit
Minimum RM10; pembayaran melalui Telco PIN dikecualikan.
Syarat pertaruhan
Jumlah pertaruhan 3x; contoh: bonus RM50 × 3 = RM150. pusing ganti pertaruhan ditandakan ❌.
Sekatan pengeluaran
Maksimum RM888. Ambang pengeluaran lain merujuk kepada peraturan umum, tetapi terdapat perbezaan antara peraturan tersebut.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Maklumat syarat tanpa deposit

Kredit Tanpa Deposit RM5 untuk Ahli Baharu

Terma tidak lengkap

Halaman tanpa deposit menyatakan dengan jelas bahawa deposit awal tidak diperlukan, tetapi nombor telefon Malaysia mesti disahkan dan butiran akaun dilengkapkan. Pengeluaran bukan tanpa syarat. Hubungan antara promosi RM5 dan terma lama RM30/26x tidak diterangkan.

Amaun / ganjaran
MYR5.
Syarat deposit
Halaman tanpa deposit menyatakan dengan jelas bahawa deposit awal tidak diperlukan, tetapi nombor telefon Malaysia mesti disahkan dan butiran akaun dilengkapkan. Pengeluaran bukan tanpa syarat.
Syarat pertaruhan
Tetingkap tawaran tidak menyatakan gandaan yang jelas. Min Cuci bukan gandaan pertaruhan yang ditakrifkan, dan angka lama 26× tidak digunakan.
Sekatan pengeluaran
Halaman menyatakan MYR100 To Unlock Withdraw dan Max Cuci 5% | RM50. Asas peratusan dan kaitannya dengan had maksimum tidak jelas.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Maklumat syarat tanpa deposit

Kredit tanpa deposit RM2 setiap hari

Terma tidak lengkap

Rencana tanpa deposit menyatakan deposit awal tidak diperlukan, tetapi akaun yang disahkan diperlukan. Pengesahan pengeluaran mungkin masih terpakai. Hubungan antara promosi harian RM2 dengan terma lama RM30/26x tidak dijelaskan.

Amaun / ganjaran
MYR2.
Syarat deposit
Rencana tanpa deposit menyatakan deposit awal tidak diperlukan, tetapi akaun yang disahkan diperlukan. Pengesahan pengeluaran mungkin masih terpakai.
Syarat pertaruhan
Tawaran ini tidak menyatakan gandaan pertaruhan. Rencana tersebut meminta pembaca mengikuti peraturan halaman tawaran; halaman terma terpaut hanya senarai semak.
Sekatan pengeluaran
Halaman menyatakan MYR100 To Unlock Withdraw dan Max Cuci 5% | RM50. Kaedah pengiraannya tidak jelas.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Ganjaran perkongsian RM8

Terma tidak lengkap

MYR10 dinyatakan sebagai syarat untuk membuka bonus. Tidak dijelaskan sama ada deposit perlu dibuat oleh pengguna atau ahli rujukan; buat sementara, tawaran ini dikategorikan sebagai memerlukan deposit. Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan.

Amaun / ganjaran
MYR8 bagi setiap ahli rujukan.
Syarat deposit
MYR10 dinyatakan sebagai syarat untuk membuka bonus. Tidak dijelaskan sama ada deposit perlu dibuat oleh pengguna atau ahli rujukan; buat sementara, tawaran ini dikategorikan sebagai memerlukan deposit.
Syarat pertaruhan
Jumlah pertaruhan/pusing ganti pertaruhan ditandakan ❌; tidak boleh digabungkan dengan kredit lain.
Sekatan pengeluaran
Max Cuci 5%; Cuci Terus ditandakan ✅. Ini tidak bermaksud pengesahan identiti atau sekatan akaun diketepikan.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / peraturan aktiviti lain

Rebat menang atau kalah setiap dua hari

Terma tidak lengkap

Tiada ambang deposit baharu yang jelas; tawaran berdasarkan rekod menang atau kalah. Ia tidak dikategorikan sebagai kredit tanpa deposit untuk pengguna baharu. Tajuk 6% tidak sepadan dengan contoh 0.1%/3%; hubungan antara Daily dengan kitaran dua hari tidak jelas.

Amaun / ganjaran
Tajuk dan ruangan rebat menyatakan 6%, tetapi contoh menunjukkan kemenangan RM1000 menerima RM1 (0.1%) dan kerugian RM100 menerima RM3 (3%).
Syarat deposit
Tiada ambang deposit baharu yang jelas; tawaran berdasarkan rekod menang atau kalah. Ia tidak dikategorikan sebagai kredit tanpa deposit untuk pengguna baharu.
Syarat pertaruhan
Jumlah pertaruhan dan pusing ganti pertaruhan ditandakan ❌; skop maksud simbol tidak dijelaskan.
Sekatan pengeluaran
Maksimum ialah jumlah rebat sebenar × 20; jenis untung atau rugi bersih yang menjadi asas pengiraan belum jelas.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / peraturan aktiviti lain

Komisen mingguan 5%

Terma tidak lengkap

Jumlah deposit baharu tidak disenaraikan. Ini ialah tawaran komisen; ketiadaan syarat deposit bertulis tidak membuktikan bahawa ia tanpa deposit. Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan.

Amaun / ganjaran
Komisen 5%; transaksi yang diambil kira dan asas pengiraan tidak didedahkan sepenuhnya.
Syarat deposit
Jumlah deposit baharu tidak disenaraikan. Ini ialah tawaran komisen; ketiadaan syarat deposit bertulis tidak membuktikan bahawa ia tanpa deposit.
Syarat pertaruhan
pusing ganti pertaruhan/Jumlah pertaruhan ditandakan ❌.
Sekatan pengeluaran
Maksimum ialah jumlah komisen × 20; Cuci Terus ditandakan ✅. Sekatan pada peringkat akaun masih perlu disemak.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / peraturan aktiviti lain

Ganjaran RM3 untuk deposit pertama ahli rujukan

Terma tidak lengkap

Tajuk mensyaratkan deposit pertama ahli rujukan. Tidak dinyatakan sama ada pengguna sendiri perlu membuat deposit atau berapa deposit pertama minimum ahli rujukan. Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan.

Amaun / ganjaran
RM3 bagi setiap ahli rujukan.
Syarat deposit
Tajuk mensyaratkan deposit pertama ahli rujukan. Tidak dinyatakan sama ada pengguna sendiri perlu membuat deposit atau berapa deposit pertama minimum ahli rujukan.
Syarat pertaruhan
Jumlah pertaruhan dan pusing ganti pertaruhan ditandakan ❌.
Sekatan pengeluaran
Maksimum RM1,888; Cuci Terus ditandakan ✅.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Cabutan bertuah tambah nilai

Terma tidak lengkap

Setiap tambah nilai RM10 memberikan 1 nombor; RM20 memberikan 2 nombor. Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan.

Amaun / ganjaran
Senarai hadiah dan jumlah kemenangan tidak didedahkan. Had pengeluaran RM388 bukan jumlah hadiah yang dijamin.
Syarat deposit
Setiap tambah nilai RM10 memberikan 1 nombor; RM20 memberikan 2 nombor.
Syarat pertaruhan
Jumlah pertaruhan ditandakan ❌, manakala pusing ganti pertaruhan ialah 3x. Kedua-dua ruangan tidak boleh disamakan sebagai tiada syarat pertaruhan.
Sekatan pengeluaran
Maksimum RM388; asas pengiraan 3x tidak jelas.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Bonus deposit alu-aluan 100%

Terma tidak lengkap

Minimum MYR500; pembayaran melalui Telco PIN dikecualikan. 100%/7x dinyatakan bersama terma umum 180%/10x.

Amaun / ganjaran
100%; bonus maksimum tidak dinyatakan dengan jelas.
Syarat deposit
Minimum MYR500; pembayaran melalui Telco PIN dikecualikan.
Syarat pertaruhan
Jumlah pertaruhan 7x; contoh: (500 + 500) × 7 = 7000.
Sekatan pengeluaran
Bonus ditolak semasa pengeluaran; contoh menghasilkan MYR6500. Ini bukan jaminan pengeluaran tanpa syarat.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Bonus deposit hujung minggu 30%

Terma tidak lengkap

Minimum MYR5; Telco PIN dikecualikan. Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan. Deposit minimum khusus RM5 berbeza daripada minimum umum RM10. Pengecualian mengikut saluran atau tawaran tidak diterangkan.

Amaun / ganjaran
30%, sehingga MYR288.
Syarat deposit
Minimum MYR5; Telco PIN dikecualikan.
Syarat pertaruhan
3x; contoh: (50 + 15) × 3 = 195.
Sekatan pengeluaran
Bonus ditolak semasa pengeluaran; contoh: 195 − 15 = 180.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Bonus deposit harian 20%

Terma tidak lengkap

Minimum MYR5; Telco PIN dikecualikan. Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan. Deposit minimum khusus RM5 berbeza daripada minimum umum RM10. Pengecualian mengikut saluran atau tawaran tidak diterangkan.

Amaun / ganjaran
20%, sehingga MYR188.
Syarat deposit
Minimum MYR5; Telco PIN dikecualikan.
Syarat pertaruhan
2x; contoh: (50 + 10) × 2 = 120.
Sekatan pengeluaran
Bonus ditolak semasa pengeluaran; contoh: 120 − 10 = 110.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Bonus deposit slot 10% tanpa had kekerapan

Terma tidak lengkap

Minimum MYR5; Telco PIN dikecualikan. Hasil tambah dan darab dalam contoh tidak konsisten. Deposit minimum khusus RM5 berbeza daripada minimum umum RM10. Pengecualian mengikut saluran atau tawaran tidak diterangkan.

Amaun / ganjaran
10%; bonus maksimum tidak disenaraikan.
Syarat deposit
Minimum MYR5; Telco PIN dikecualikan.
Syarat pertaruhan
Jadual menyatakan 2x. Contoh asal “MYR30 Free MYR3 = MYR66 X 2 = MYR66” tidak konsisten dari segi pengiraan; kami tidak membetulkannya lalu menganggapnya sebagai janji platform.
Sekatan pengeluaran
Bonus ditolak semasa pengeluaran; contoh menghasilkan RM63. Had penuh tidak disenaraikan.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Bonus deposit permainan memancing 5%

Terma tidak lengkap

Minimum MYR5; Telco PIN dikecualikan. Syarat 2x dalam jadual tidak sepadan dengan 7x dalam contoh. Deposit minimum khusus RM5 berbeza daripada minimum umum RM10. Pengecualian mengikut saluran atau tawaran tidak diterangkan.

Amaun / ganjaran
5%; bonus maksimum tidak disenaraikan.
Syarat deposit
Minimum MYR5; Telco PIN dikecualikan.
Syarat pertaruhan
Jadual menyatakan 2x, tetapi contoh ialah (50 + 2.5) × 7 = 367.5. Syarat 2x dan 7x bercanggah.
Sekatan pengeluaran
Terma khusus tidak menjelaskan had pengeluaran atau sama ada bonus ditolak. Peraturan tawaran slot tidak boleh digunakan secara automatik.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Bonus deposit PIN 10%

Terma tidak lengkap

Minimum MYR5 melalui TELCO PIN; Digi, Maxis, Celcom dan Umobile disenaraikan. Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan. Deposit minimum khusus RM5 berbeza daripada minimum umum RM10. Pengecualian mengikut saluran atau tawaran tidak diterangkan.

Amaun / ganjaran
10%; bonus maksimum tidak disenaraikan.
Syarat deposit
Minimum MYR5 melalui TELCO PIN; Digi, Maxis, Celcom dan Umobile disenaraikan.
Syarat pertaruhan
5x; contoh: (30 + 3) × 5 = 165.
Sekatan pengeluaran
pengeluaran maksimum 90%, dengan contoh 165 × 90% = 148.50. Potongan bonus juga ditandakan; cara kedua-dua syarat dilaksanakan bersama tidak dijelaskan.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Promosi deposit 20% tanpa jumlah pertaruhan

Terma tidak lengkap

Minimum MYR5; halaman menyatakan “Semua kaedah pembayaran diterima”. Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan. Deposit minimum khusus RM5 berbeza daripada minimum umum RM10. Pengecualian mengikut saluran atau tawaran tidak diterangkan.

Amaun / ganjaran
20%, maksimum MYR200.
Syarat deposit
Minimum MYR5; halaman menyatakan “Semua kaedah pembayaran diterima”.
Syarat pertaruhan
Tajuk dan medan ganjaran menyatakan Tiada syarat pertaruhan; sebarang pusing ganti pertaruhan, kelayakan atau syarat akaun tambahan tidak diterangkan sepenuhnya.
Sekatan pengeluaran
Max Cuci 80%; contoh permohonan RM100 menghasilkan RM80 dan tidak boleh dianggap sebagai pengeluaran penuh tanpa syarat.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Promosi deposit 30% tanpa jumlah pertaruhan

Terma tidak lengkap

Minimum MYR5; halaman menyatakan “Semua kaedah pembayaran diterima”. Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan. Deposit minimum khusus RM5 berbeza daripada minimum umum RM10. Pengecualian mengikut saluran atau tawaran tidak diterangkan.

Amaun / ganjaran
30%, maksimum MYR300.
Syarat deposit
Minimum MYR5; halaman menyatakan “Semua kaedah pembayaran diterima”.
Syarat pertaruhan
Tajuk dan medan ganjaran menyatakan “Tiada syarat pertaruhan”; kelayakan atau syarat akaun lain masih perlu disemak.
Sekatan pengeluaran
Max Cuci 70%; contoh permohonan RM100 menghasilkan RM70.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Promosi deposit 40% tanpa jumlah pertaruhan

Terma tidak lengkap

Minimum MYR5; halaman menyatakan “Semua kaedah pembayaran diterima”. Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan. Deposit minimum khusus RM5 berbeza daripada minimum umum RM10. Pengecualian mengikut saluran atau tawaran tidak diterangkan.

Amaun / ganjaran
40%, maksimum MYR400.
Syarat deposit
Minimum MYR5; halaman menyatakan “Semua kaedah pembayaran diterima”.
Syarat pertaruhan
Tajuk dan medan ganjaran menyatakan “Tiada syarat pertaruhan”; kelayakan atau syarat akaun lain masih perlu disemak.
Sekatan pengeluaran
Max Cuci 60%; contoh permohonan RM100 menghasilkan RM60.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Bonus RM2.50 untuk tambah nilai PIN RM5

Terma tidak lengkap

Ruangan deposit minimum / maksimum menyatakan MYR5 (TELCO PIN). Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan. Deposit minimum khusus RM5 berbeza daripada minimum umum RM10. Pengecualian mengikut saluran atau tawaran tidak diterangkan.

Amaun / ganjaran
RM2.50.
Syarat deposit
deposit minimum / maksimum menyatakan MYR5 (TELCO PIN).
Syarat pertaruhan
5x; contoh: (5 + 2.5) × 5 = 37.5.
Sekatan pengeluaran
pengeluaran maksimum 60%; contoh: 37.5 × 60% = 22.5.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Bonus RM5 untuk tambah nilai PIN RM10

Terma tidak lengkap

Ruangan deposit minimum / maksimum menyatakan MYR10 (TELCO PIN). Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan.

Amaun / ganjaran
RM5.
Syarat deposit
deposit minimum / maksimum menyatakan MYR10 (TELCO PIN).
Syarat pertaruhan
5x; contoh: (10 + 5) × 5 = 75.
Sekatan pengeluaran
pengeluaran maksimum 60%; contoh: 75 × 60% = 45.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Bonus RM15 untuk tambah nilai PIN RM30

Terma tidak lengkap

Ruangan deposit minimum / maksimum menyatakan MYR30 (TELCO PIN). Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan.

Amaun / ganjaran
RM15.
Syarat deposit
deposit minimum / maksimum menyatakan MYR30 (TELCO PIN).
Syarat pertaruhan
5x; contoh: (30 + 15) × 5 = 225.
Sekatan pengeluaran
pengeluaran maksimum 60%; contoh: 225 × 60% = 135.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Promosi deposit daftar masuk Hari ke-3

Terma tidak lengkap

Minimum MYR5; bayaran melalui PIN Telco dikecualikan. Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan. Deposit minimum khusus RM5 berbeza daripada minimum umum RM10. Pengecualian mengikut saluran atau tawaran tidak diterangkan.

Amaun / ganjaran
15%; had bonus tidak dinyatakan.
Syarat deposit
Minimum MYR5; bayaran melalui PIN Telco dikecualikan.
Syarat pertaruhan
2x; asas pengiraan tidak dinyatakan.
Sekatan pengeluaran
Pengeluaran menolak bonus; promosi ini tidak menyatakan maksimum pengeluaran.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Ganjaran daftar masuk Hari ke-5 RM3

Terma tidak lengkap

Minimum MYR5; bayaran melalui PIN Telco dikecualikan. Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan. Deposit minimum khusus RM5 berbeza daripada minimum umum RM10. Pengecualian mengikut saluran atau tawaran tidak diterangkan.

Amaun / ganjaran
RM3.
Syarat deposit
Minimum MYR5; bayaran melalui PIN Telco dikecualikan.
Syarat pertaruhan
Jumlah pertaruhan/pusing ganti pertaruhan ditanda ❌; simbol tidak ditakrifkan.
Sekatan pengeluaran
Pengeluaran menolak bonus; promosi ini tidak menyatakan had.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Promosi deposit daftar masuk Hari ke-7

Terma tidak lengkap

Minimum MYR5; bayaran melalui PIN Telco dikecualikan. Terma khusus dan umum telah dibandingkan, tetapi keselarasan semua butiran dan skop penggunaan belum dapat disahkan. Belum diketahui tidak bermaksud tiada sekatan. Deposit minimum khusus RM5 berbeza daripada minimum umum RM10. Pengecualian mengikut saluran atau tawaran tidak diterangkan.

Amaun / ganjaran
50%, tuntutan maksimum RM50.
Syarat deposit
Minimum MYR5; bayaran melalui PIN Telco dikecualikan.
Syarat pertaruhan
3x; asas pengiraan tidak dinyatakan.
Sekatan pengeluaran
Pengeluaran menolak bonus; jumlah maksimum pengeluaran tidak dinyatakan.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Ganjaran naik taraf VIP

Terma tidak lengkap

Pop timbul mensyaratkan deposit bulanan sekurang-kurangnya RM600 mengikut tahap; terma halaman VIP menyatakan RM300, manakala ruangan deposit bulanan dalam jadual tahap menyatakan 0. Syarat ini bercanggah. Deposit bulanan RM600/RM300/0, pengeluaran bonus × 10/jumlah bonus dan skop permainan berbeza antara sumber.

Amaun / ganjaran
Jadual VIP menyenaraikan 88, 188, 388, 688, 888, 1288, 1888 dan 3888 mengikut tahap Elite hingga Elite Mythic Glory. Jumlah tertinggi bukan untuk semua pengguna.
Syarat deposit
Pop timbul mensyaratkan deposit bulanan sekurang-kurangnya RM600 mengikut tahap; terma halaman VIP menyatakan RM300, manakala ruangan deposit bulanan dalam jadual tahap menyatakan 0. Syarat ini bercanggah.
Syarat pertaruhan
Pop timbul dan halaman VIP kedua-duanya menyatakan pusing ganti pertaruhan 3x; asas pengiraannya tidak ditakrifkan sepenuhnya.
Sekatan pengeluaran
Pop timbul menetapkan maksimum bonus × 10; halaman VIP menyatakan pengeluaran minimum dan maksimum bersamaan jumlah bonus. Kedua-dua peraturan bercanggah.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Ganjaran bulanan VIP

Terma tidak lengkap

Pop timbul mensyaratkan deposit bulanan sekurang-kurangnya RM600; penerangan VIP menyatakan RM300 dan jadual menyatakan 0. Tiada satu angka boleh dipilih sebagai syarat yang pasti. Peraturan deposit bulanan dan pengeluaran bercanggah; hubungan antara setiap bulan dengan sekali bagi setiap tahap belum diketahui.

Amaun / ganjaran
Jadual VIP menyenaraikan 38, 68, 188, 288, 388, 588, 1288 dan 1888 mengikut tahap Elite hingga Elite Mythic Glory.
Syarat deposit
Pop timbul mensyaratkan deposit bulanan sekurang-kurangnya RM600; penerangan VIP menyatakan RM300 dan jadual menyatakan 0. Tiada satu angka boleh dipilih sebagai syarat yang pasti.
Syarat pertaruhan
pusing ganti pertaruhan 3x; asas pengiraan tidak diterangkan sepenuhnya.
Sekatan pengeluaran
Pop timbul menetapkan maksimum bonus × 10; halaman VIP menyatakan minimum dan maksimum bersamaan jumlah bonus. Percanggahan belum dijelaskan.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.
Baca terma dan sumber →
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

Ganjaran hari lahir VIP

Terma tidak lengkap

Pop timbul mensyaratkan deposit bulanan sekurang-kurangnya RM600; penerangan VIP menyatakan RM300 dan jadual tahap menyatakan 0. Syarat ini bercanggah. Deposit bulanan, peraturan pengeluaran dan asas tarikh hari lahir/pendaftaran bercanggah.

Amaun / ganjaran
Jadual VIP menyenaraikan 88, 188, 288, 388, 688, 888, 1288 dan 1888 mengikut tahap Elite hingga Elite Mythic Glory.
Syarat deposit
Pop timbul mensyaratkan deposit bulanan sekurang-kurangnya RM600; penerangan VIP menyatakan RM300 dan jadual tahap menyatakan 0. Syarat ini bercanggah.
Syarat pertaruhan
pusing ganti pertaruhan 3x; asas pengiraan tidak diterangkan sepenuhnya.
Sekatan pengeluaran
Pop timbul menetapkan maksimum bonus × 10; halaman VIP menyatakan minimum dan maksimum bersamaan jumlah bonus. Percanggahan belum dijelaskan.
Tempoh sah
Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan. Pop timbul menyatakan 2 hari sebelum atau selepas hari lahir, tetapi halaman VIP merujuk tarikh pendaftaran; asas tarikh masih perlu disahkan.
Baca terma dan sumber →
Kembangkan rekod ahli dan terma yang dikumpulkan

Tawaran dan kategori

28 tawaran dimasukkan: 2 jelas tanpa deposit, 22 tawaran deposit dan 4 tawaran lain. Kelayakan serta pelaksanaan belum diuji.

Kesemua 28 tawaran mempunyai imej peraturan dan tangkapan terma sepadan. Tiada poster berasingan; senarai menggunakan logo jenama dan nama tawaran.

Cari dan tapis semua tawaran →

Semakan Syarat VIP dan Syarat Umum

Percubaan dibuat untuk memuatkan semula halaman VIP rasmi dan syarat umum; kedua-duanya tidak selesai dimuatkan.

PerkaraHasil semakan silang
Hasil aksesHalaman VIP kekal pada “Loading” dengan kad ganjaran kosong; teks syarat umum tidak dimuatkan, jadi kemas kini tidak dapat diperiksa.
Tempoh sah bonusTiada tempoh sah baharu dapat disemak. Kekurangan dalam tangkapan terdahulu dikekalkan; bonus tidak dianggap sah tanpa had.
Asas pengiraan pertaruhanMaklumat VIP terdahulu mencatatkan 3x tetapi tidak menyatakan sama ada ia dikira atas bonus, deposit atau jumlah kedua-duanya; syarat umum tidak menjelaskannya.

Perkara Hasil akses

Hasil semakan silang
Halaman VIP kekal pada “Loading” dengan kad ganjaran kosong; teks syarat umum tidak dimuatkan, jadi kemas kini tidak dapat diperiksa.

Perkara Tempoh sah bonus

Hasil semakan silang
Tiada tempoh sah baharu dapat disemak. Kekurangan dalam tangkapan terdahulu dikekalkan; bonus tidak dianggap sah tanpa had.

Perkara Asas pengiraan pertaruhan

Hasil semakan silang
Maklumat VIP terdahulu mencatatkan 3x tetapi tidak menyatakan sama ada ia dikira atas bonus, deposit atau jumlah kedua-duanya; syarat umum tidak menjelaskannya.

Tiada bukti baharu yang menyokong perubahan skor. Percanggahan dan perkara yang belum diketahui dikekalkan; tempoh sah atau asas pertaruhan tidak diandaikan.

Sumber dan rekod semakan

Rekod semakan · 2026-10-28

Sokongan & aduan

Terma menyatakan khidmat pelanggan 24/7. Halaman sembang memaparkan alu-aluan dan pengesahan nama; tiada mesej dihantar atau respons diuji. Halaman hubungan hanya memaparkan tajuk dan navigasi. Langkah aduan, eskalasi, tempoh pengendalian dan rayuan belum diperoleh. Saluran khidmat pelanggan biasa tidak dikira semula sebagai mekanisme aduan.

Maklumat daripada platform · Teks asal: hubungan 2026-10-25T07:16:51.575097+00:00 · Teks asal: ruang sembang 2026-10-25T07:17:00.880228+00:00 · Teks asal: terma 2026-10-25T07:15:50.556921+00:00

Rekod pengumpulan terdahulu (tarikh lama; bukan gambaran keadaan semakan semasa)

Perlindungan dan privasi

Had dan pengecualianHalaman perjudian bertanggungjawab menyenaraikan had deposit, kerugian dan pengecualian kendiri; fungsi serta pelaksanaan belum disahkan.Disediakan platform · Dengan ulasan editorial
Semak teks asal dan sumberSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:04 UTC
Pengecualian kendiri
Kenyataan perkongsian dataTerma umum menyatakan data tidak dikongsi dengan pihak ketiga tanpa persetujuan. Tempoh penyimpanan lengkap, pihak pemproses dan proses pemadaman belum diperoleh.Disediakan platform · Dengan ulasan editorial
Terjemahan petikan dan sumberSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:05 UTC
Maklumat peribadi tidak pernah dikongsi dengan pihak ketiga tanpa persetujuan.
Alat penetapan hadHalaman perjudian bertanggungjawab menyenaraikan had deposit/kerugian dan peringatan sesi melalui tetapan akaun; belum diuji.Disediakan platform · Dengan ulasan editorial
Semak teks asal dan sumberSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:04 UTC
Tetapkan had kerugian maksimum
Mekanisme pengecualianHalaman perjudian bertanggungjawab menyatakan akaun boleh disekat sementara atau kekal melalui khidmat pelanggan, tanpa tempoh pelaksanaan atau peraturan pembatalan.Disediakan platform · Dengan ulasan editorial
Semak teks asal dan sumberSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:04 UTC
Sekat akaun anda buat sementara atau secara kekal
Rekod pengumpulan terdahulu (tarikh lama; bukan gambaran keadaan semakan semasa)

Peraturan keahlian

Julat tahapArtikel VIP menyenaraikan Bronze, Silver, Gold dan Platinum tanpa jumlah kenaikan tahap yang jelas.Disediakan platform · Dengan ulasan editorial
Semak teks asal dan sumberSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:06 UTC
Bronze 0.3%
Asas kenaikan tahapArtikel VIP menggunakan deposit dan aktiviti permainan bulanan untuk kenaikan tahap, tanpa ambang angka setiap tahap.Disediakan platform · Dengan ulasan editorial
Terjemahan petikan dan sumberSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:06 UTC
Kenaikan tahap berdasarkan deposit bulanan dan jumlah permainan.
Pengiraan dan pembayaran rebatArtikel VIP menyatakan pengiraan berdasarkan jumlah pertaruhan mingguan dan pembayaran setiap Isnin. Zon waktu dan butiran pertaruhan yang dikecualikan tidak diberikan.Disediakan platform · Dengan ulasan editorial
Terjemahan petikan dan sumberSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:06 UTC
Berdasarkan jumlah pertaruhan sepanjang minggu tersebut.
Skop rebat tanpa syarat pertaruhanArtikel mendakwa rebat tanpa syarat pertaruhan. Ini tidak boleh diperluas kepada bonus alu-aluan atau kredit tanpa deposit; ambang pengeluaran umum masih perlu disahkan.Disediakan platform · Dengan ulasan editorial
Semak teks asal dan sumberSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:06 UTC
Tiada syarat pertaruhan untuk rebat

Panduan Permainan

Halaman utama kali ini memaparkan Slot, Fast, Live, Sport, Fish dan 4D Lottery; halaman tentang platform menyenaraikan beberapa penyedia. Tiada log masuk untuk mengesahkan katalog, RTP setiap versi, kebenaran penyedia atau aturan penyelesaian gangguan.

Maklumat daripada platform · Teks asal: halaman utama 2026-10-25T07:14:52.526516+00:00 · Teks asal: pengenalan platform 2026-10-25T07:16:17.010500+00:00

Rekod pengumpulan terdahulu (tarikh lama; bukan gambaran keadaan semakan semasa)

Jadual asal terma, pembayaran dan permainan

Jadual berikut mengekalkan teks asal platform untuk menyemak kenyataan dan kekurangan maklumat. Peratusan, tempoh dan parameter permainan belum disahkan secara bebas; jadual promosi bukan peraturan akaun lengkap.

free-credit-terms-condition · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:04 UTC
PerkaraMengapa ini penting
Jumlah pertaruhan / syarat pertaruhanSyarat pertaruhan yang tinggi menyukarkan pengeluaran.
Pengeluaran maksimumMengehadkan jumlah yang boleh dikeluarkan walaupun kemenangan anda lebih tinggi.
Permainan yang layakPertaruhan mungkin tidak dikira jika anda bermain permainan yang dikecualikan.
Masa tamatPromosi boleh tamat dengan cepat; tuntut hanya apabila anda bersedia.
PengesahanSesetengah tawaran memerlukan pengesahan identiti sebelum pengeluaran — lengkapkannya lebih awal.

Perkara Jumlah pertaruhan / syarat pertaruhan

Mengapa ini penting
Syarat pertaruhan yang tinggi menyukarkan pengeluaran.

Perkara Pengeluaran maksimum

Mengapa ini penting
Mengehadkan jumlah yang boleh dikeluarkan walaupun kemenangan anda lebih tinggi.

Perkara Permainan yang layak

Mengapa ini penting
Pertaruhan mungkin tidak dikira jika anda bermain permainan yang dikecualikan.

Perkara Masa tamat

Mengapa ini penting
Promosi boleh tamat dengan cepat; tuntut hanya apabila anda bersedia.

Perkara Pengesahan

Mengapa ini penting
Sesetengah tawaran memerlukan pengesahan identiti sebelum pengeluaran — lengkapkannya lebih awal.
welcome-bonus · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:04 UTC
TawaranPadananSiapa yang layakNota
Bonus alu-aluan 100%Padanan deposit 100%Ahli baharuTuntut semasa membuat deposit — untuk slot yang layak
Bonus alu-aluan 50%Padanan deposit 50%Ahli baharuBoleh dituntut bersama tawaran 100%

Tawaran Bonus alu-aluan 100%

Padanan
Padanan deposit 100%
Siapa yang layak
Ahli baharu
Nota
Tuntut semasa membuat deposit — untuk slot yang layak

Tawaran Bonus alu-aluan 50%

Padanan
Padanan deposit 50%
Siapa yang layak
Ahli baharu
Nota
Boleh dituntut bersama tawaran 100%
responsible-gambling · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:04 UTC
AlatPeneranganCara mengakses
Had depositTetapkan had deposit harian, mingguan atau bulananTetapan akaun
Had kerugianTetapkan had kerugian maksimumTetapan akaun
Pemasa sesiTetapkan peringatan tempoh bermainTetapan akaun
Pengecualian kendiriSekat akaun anda buat sementara atau secara kekalHubungi khidmat pelanggan
Tempoh bertenangBerehat daripada perjudian untuk tempoh yang ditetapkanHubungi khidmat pelanggan

Alat Had deposit

Penerangan
Tetapkan had deposit harian, mingguan atau bulanan
Cara mengakses
Tetapan akaun

Alat Had kerugian

Penerangan
Tetapkan had kerugian maksimum
Cara mengakses
Tetapan akaun

Alat Pemasa sesi

Penerangan
Tetapkan peringatan tempoh bermain
Cara mengakses
Tetapan akaun

Alat Pengecualian kendiri

Penerangan
Sekat akaun anda buat sementara atau secara kekal
Cara mengakses
Hubungi khidmat pelanggan

Alat Tempoh bertenang

Penerangan
Berehat daripada perjudian untuk tempoh yang ditetapkan
Cara mengakses
Hubungi khidmat pelanggan
contact · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:05 UTC
SaluranButiranKetersediaan
Sembang langsungKlik ikon sembang pada mana-mana halaman24/7
WhatsAppHantar mesej kepada kami melalui WhatsApp24/7
TelegramSertai saluran Telegram kami24/7
E-mel[email protected]Respons dalam 1 jam

Saluran Sembang langsung

Butiran
Klik ikon sembang pada mana-mana halaman
Ketersediaan
24/7

Saluran WhatsApp

Butiran
Hantar mesej kepada kami melalui WhatsApp
Ketersediaan
24/7

Saluran Telegram

Butiran
Sertai saluran Telegram kami
Ketersediaan
24/7
free-credit · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:06 UTC
TawaranJumlahSiapa yang layakCara menuntut
Kredit percuma pendaftaran baharuRM5Ahli baharu (sekali bagi setiap akaun)Secara automatik selepas pendaftaran + pengesahan
Kredit percuma harianRM2 sehariSemua ahli aktifLog masuk dan tuntut setiap 24 jam
Bonus alu-aluan 100%Padanan deposit 100%Pendeposit baharuTuntut semasa deposit — lihat bonus alu-aluan
Bonus alu-aluan 50%Padanan deposit 50%Pendeposit baharu (boleh dituntut bersama tawaran 100%)Tuntut semasa deposit — lihat bonus alu-aluan
Bonus rujukanRM8 bagi setiap rakanSemua ahliKongsi pautan anda — program rujukan
Rebat mingguan VIP0.3% – 1.5%VIP membersSecara automatik — rebat VIP

Tawaran Kredit percuma pendaftaran baharu

Jumlah
RM5
Siapa yang layak
Ahli baharu (sekali bagi setiap akaun)
Cara menuntut
Secara automatik selepas pendaftaran + pengesahan

Tawaran Kredit percuma harian

Jumlah
RM2 sehari
Siapa yang layak
Semua ahli aktif
Cara menuntut
Log masuk dan tuntut setiap 24 jam

Tawaran Bonus alu-aluan 100%

Jumlah
Padanan deposit 100%
Siapa yang layak
Pendeposit baharu
Cara menuntut
Tuntut semasa deposit — lihat bonus alu-aluan

Tawaran Bonus alu-aluan 50%

Jumlah
Padanan deposit 50%
Siapa yang layak
Pendeposit baharu (boleh dituntut bersama tawaran 100%)
Cara menuntut
Tuntut semasa deposit — lihat bonus alu-aluan

Tawaran Bonus rujukan

Jumlah
RM8 bagi setiap rakan
Siapa yang layak
Semua ahli
Cara menuntut
Kongsi pautan anda — program rujukan

Tawaran Rebat mingguan VIP

Jumlah
0.3% – 1.5%
Siapa yang layak
VIP members
Cara menuntut
Secara automatik — rebat VIP
free-credit-no-deposit · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:06 UTC
TawaranJenisSesuai untuk
Kredit percuma RM5 untuk pendaftaran baharuSekali sahaja, semasa pendaftaranPemain baharu yang ingin mencuba permainan
Kredit percuma harian RM2Berulang setiap 24 jamPutaran slot berkala tanpa deposit

Tawaran Kredit percuma RM5 untuk pendaftaran baharu

Jenis
Sekali sahaja, semasa pendaftaran
Sesuai untuk
Pemain baharu yang ingin mencuba permainan

Tawaran Kredit percuma harian RM2

Jenis
Berulang setiap 24 jam
Sesuai untuk
Putaran slot berkala tanpa deposit
vip-rebate · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:06 UTC
Tahap VIPRebat mingguanBonus hari lahirKeutamaan pembayaranPengurus peribadi
Bronze0.3%RM5TidakTidak
Silver0.5%RM50YaTidak
Gold1.0%RM100YaYa
Platinum1.5%RM200YaYa

Tahap VIP Bronze

Rebat mingguan
0.3%
Bonus hari lahir
RM5
Keutamaan pembayaran
Tidak
Pengurus peribadi
Tidak

Tahap VIP Silver

Rebat mingguan
0.5%
Bonus hari lahir
RM50
Keutamaan pembayaran
Ya
Pengurus peribadi
Tidak

Tahap VIP Gold

Rebat mingguan
1.0%
Bonus hari lahir
RM100
Keutamaan pembayaran
Ya
Pengurus peribadi
Ya

Tahap VIP Platinum

Rebat mingguan
1.5%
Bonus hari lahir
RM200
Keutamaan pembayaran
Ya
Pengurus peribadi
Ya
about · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:07 UTC
ButiranMaklumat
Tahun penubuhan2016
LesenPAGCOR
Pasaran utamaMalaysia
BahasaBahasa Inggeris, Bahasa Melayu
Penyedia permainan100+
Jumlah yang telah dibayarRM100M+
Deposit minimumRM5
Khidmat pelanggan24/7 Live Chat, Telegram, WhatsApp

Butiran Tahun penubuhan

Maklumat
2016

Butiran Lesen

Maklumat
PAGCOR

Butiran Pasaran utama

Maklumat
Malaysia

Butiran Bahasa

Maklumat
Bahasa Inggeris, Bahasa Melayu

Butiran Penyedia permainan

Maklumat
100+

Butiran Jumlah yang telah dibayar

Maklumat
RM100M+

Butiran Deposit minimum

Maklumat
RM5

Butiran Khidmat pelanggan

Maklumat
24/7 Live Chat, Telegram, WhatsApp
how-to-deposit · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:07 UTC
KaedahDeposit minimumKelajuan
Touch 'n Go eWalletRM5Serta-merta
DuitNowRM5Serta-merta
Perbankan dalam talian FPXRM5Serta-merta
Tambah nilai PIN (Maxis, Digi, Celcom)RM51-5 minit
Kripto USDTBerbeza-bezaPengesahan rangkaian
Pindahan bank manualRM105-30 minit

Touch 'n Go eWallet

Deposit minimum
RM5
Kelajuan
Serta-merta

DuitNow

Deposit minimum
RM5
Kelajuan
Serta-merta

Perbankan dalam talian FPX

Deposit minimum
RM5
Kelajuan
Serta-merta

Tambah nilai PIN (Maxis, Digi, Celcom)

Deposit minimum
RM5
Kelajuan
1-5 minit

Kripto USDT

Deposit minimum
Berbeza-beza
Kelajuan
Pengesahan rangkaian

Pindahan bank manual

Deposit minimum
RM10
Kelajuan
5-30 minit
how-to-withdraw · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:07 UTC
ButiranNilai
Pengeluaran minimumRM30
Pengeluaran maksimumRM500,000
Tempoh pemprosesanDalam beberapa minit hingga beberapa jam
KaedahPindahan bank, TNG, DuitNow
Pengesahan identiti diperlukanYa — sebelum pengeluaran pertama
Pengeluaran minimum
RM30
Pengeluaran maksimum
RM500,000
Tempoh pemprosesan
Dalam beberapa minit hingga beberapa jam
Kaedah
Pindahan bank, TNG, DuitNow
Pengesahan identiti diperlukan
Ya — sebelum pengeluaran pertama
kredit-percuma-tanpa-deposit · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:09 UTC
CiriButiran
DepositTidak diperlukan
Jumlah pertaruhanLihat halaman promosi rasmi
Maksimum pengeluaranBergantung pada T&C promosi

Ciri

Butiran
Butiran

Deposit

Butiran
Tidak diperlukan

Jumlah pertaruhan

Butiran
Lihat halaman promosi rasmi

Maksimum pengeluaran

Butiran
Bergantung pada T&C promosi
slot-sweet-bonanza-bm · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:09 UTC
CiriButiran
PembekalPragmatic Play
RTP96.51%
KemeruapanTinggi
Kemenangan maksimumx21,100
Reka bentuk gulungan6×5 cluster pays
Pembelian bonusYa (kos ~100× taruhan)

Ciri

Butiran
Butiran

Pembekal

Butiran
Pragmatic Play

RTP

Butiran
96.51%

Kemeruapan

Butiran
Tinggi

Kemenangan maksimum

Butiran
x21,100

Reka bentuk gulungan

Butiran
6×5 cluster pays

Pembelian bonus

Butiran
Ya (kos ~100× taruhan)
slot-sweet-bonanza · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:10 UTC
PenyediaPragmatic Play
RTP (lalai)96.51%
KemeruapanTinggi
Gelendong / susun atur6x5, pay-anywhere (8+ matching symbols)
Taruhan minimum / maksimumRM0.20 – RM500
Kemenangan maksimumx21,100 daripada taruhan
Pembelian bonusYa (x100 taruhan, jika dibenarkan)

Penyedia

Butiran
Pragmatic Play

RTP (lalai)

Butiran
96.51%

Kemeruapan

Butiran
Tinggi

Gelendong / susun atur

Butiran
6x5, pay-anywhere (8+ matching symbols)

Taruhan minimum / maksimum

Butiran
RM0.20 – RM500

Kemenangan maksimum

Butiran
x21,100 daripada taruhan

Pembelian bonus

Butiran
Ya (x100 taruhan, jika dibenarkan)
best-slot-rtp-2026 · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:11 UTC
SlotPenyediaRTPKemeruapanKemenangan maksimum
Fortune GemsJILI97.00%Sederhanax100
Super AceJILI97.00%Tinggix1,500
Mega AceJILI97.00%Tinggix2,500
Mahjong Ways 2PG Soft96.95%Sederhana hingga tinggix2,000
Ganesha GoldPG Soft96.75%Sederhana hingga tinggix2,500
Treasures of AztecPG Soft96.71%Tinggix2,500
Lucky NekoPG Soft96.71%Tinggix2,500
Sweet BonanzaPragmatic96.51%Tinggix21,100
Starlight PrincessPragmatic96.50%Tinggix5,000
Gates of OlympusPragmatic96.50%Tinggix5,000

Slot Fortune Gems

Penyedia
JILI
RTP
97.00%
Kemeruapan
Sederhana
Kemenangan maksimum
x100

Slot Super Ace

Penyedia
JILI
RTP
97.00%
Kemeruapan
Tinggi
Kemenangan maksimum
x1,500

Slot Mega Ace

Penyedia
JILI
RTP
97.00%
Kemeruapan
Tinggi
Kemenangan maksimum
x2,500

Slot Mahjong Ways 2

Penyedia
PG Soft
RTP
96.95%
Kemeruapan
Sederhana hingga tinggi
Kemenangan maksimum
x2,000

Slot Ganesha Gold

Penyedia
PG Soft
RTP
96.75%
Kemeruapan
Sederhana hingga tinggi
Kemenangan maksimum
x2,500

Slot Treasures of Aztec

Penyedia
PG Soft
RTP
96.71%
Kemeruapan
Tinggi
Kemenangan maksimum
x2,500

Slot Lucky Neko

Penyedia
PG Soft
RTP
96.71%
Kemeruapan
Tinggi
Kemenangan maksimum
x2,500

Slot Sweet Bonanza

Penyedia
Pragmatic
RTP
96.51%
Kemeruapan
Tinggi
Kemenangan maksimum
x21,100

Slot Starlight Princess

Penyedia
Pragmatic
RTP
96.50%
Kemeruapan
Tinggi
Kemenangan maksimum
x5,000

Slot Gates of Olympus

Penyedia
Pragmatic
RTP
96.50%
Kemeruapan
Tinggi
Kemenangan maksimum
x5,000
slot-gates-of-olympus · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:11 UTC
PenyediaPragmatic Play
RTP96.50%
KemeruapanTinggi
Gelendong / susun atur6x5, pay-anywhere (8+ matching)
Taruhan minimum / maksimumRM0.20 – RM500
Kemenangan maksimumx5,000 daripada taruhan
Pembelian bonusYa (x100 taruhan, jika dibenarkan)

Penyedia

Butiran
Pragmatic Play

RTP

Butiran
96.50%

Kemeruapan

Butiran
Tinggi

Gelendong / susun atur

Butiran
6x5, pay-anywhere (8+ matching)

Taruhan minimum / maksimum

Butiran
RM0.20 – RM500

Kemenangan maksimum

Butiran
x5,000 daripada taruhan

Pembelian bonus

Butiran
Ya (x100 taruhan, jika dibenarkan)
slot-jackpot-malaysia · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:11 UTC
CiriProgresifTetap
Hadiah utamaMeningkat sehingga dimenangi (boleh mencapai 6–7 angka)Pengganda taruhan yang ditetapkan (contohnya x5,000 atau x21,100)
Kekerapan kemenanganSangat jarang — jarak antara kemenangan boleh mencecah beberapa minggu hingga beberapa bulanBoleh berlaku dalam mana-mana sesi
Sumbangan kepada RTP~1–2% ditolak daripada RTP asas untuk membiayai jackpotSudah termasuk dalam RTP yang diterbitkan
Jangkaan realistikSeperti loteri — kebanyakannya permainan asasBoleh dicapai dalam pusingan bonus dengan kemenangan besar

Ciri Hadiah utama

Progresif
Meningkat sehingga dimenangi (boleh mencapai 6–7 angka)
Tetap
Pengganda taruhan yang ditetapkan (contohnya x5,000 atau x21,100)

Ciri Kekerapan kemenangan

Progresif
Sangat jarang — jarak antara kemenangan boleh mencecah beberapa minggu hingga beberapa bulan
Tetap
Boleh berlaku dalam mana-mana sesi

Ciri Sumbangan kepada RTP

Progresif
~1–2% ditolak daripada RTP asas untuk membiayai jackpot
Tetap
Sudah termasuk dalam RTP yang diterbitkan

Ciri Jangkaan realistik

Progresif
Seperti loteri — kebanyakannya permainan asas
Tetap
Boleh dicapai dalam pusingan bonus dengan kemenangan besar
SlotJenisHadiah utamaPenyedia
Sweet BonanzaTetapx21,100 daripada taruhanPragmatic Play
Gates of OlympusTetapx5,000 daripada taruhanPragmatic Play
Starlight PrincessTetapx5,000 daripada taruhanPragmatic Play
Jackpot progresif seperti Mega MoolahProgresifJumlah kumpulan hadiah (6–7 angka)Microgaming dan penyedia lain
Lucky NekoTetapx2,500 daripada taruhanPG Soft
Treasures of AztecTetapx2,500 daripada taruhanPG Soft

Slot Sweet Bonanza

Jenis
Tetap
Hadiah utama
x21,100 daripada taruhan
Penyedia
Pragmatic Play

Slot Gates of Olympus

Jenis
Tetap
Hadiah utama
x5,000 daripada taruhan
Penyedia
Pragmatic Play

Slot Starlight Princess

Jenis
Tetap
Hadiah utama
x5,000 daripada taruhan
Penyedia
Pragmatic Play

Slot Jackpot progresif seperti Mega Moolah

Jenis
Progresif
Hadiah utama
Jumlah kumpulan hadiah (6–7 angka)
Penyedia
Microgaming dan penyedia lain

Slot Lucky Neko

Jenis
Tetap
Hadiah utama
x2,500 daripada taruhan
Penyedia
PG Soft

Slot Treasures of Aztec

Jenis
Tetap
Hadiah utama
x2,500 daripada taruhan
Penyedia
PG Soft
slot-starlight-princess · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:11 UTC
PenyediaPragmatic Play
RTP96.50%
KemeruapanTinggi
Gelendong / susun atur6x5, pay-anywhere (8+ matching)
Taruhan minimum / maksimumRM0.20 – RM500
Kemenangan maksimumx5,000 daripada taruhan
Pembelian bonusYa (x100 taruhan, jika dibenarkan)

Penyedia

Butiran
Pragmatic Play

RTP

Butiran
96.50%

Kemeruapan

Butiran
Tinggi

Gelendong / susun atur

Butiran
6x5, pay-anywhere (8+ matching)

Taruhan minimum / maksimum

Butiran
RM0.20 – RM500

Kemenangan maksimum

Butiran
x5,000 daripada taruhan

Pembelian bonus

Butiran
Ya (x100 taruhan, jika dibenarkan)
max-win-slots · Jadual asal platformSumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:12 UTC
PermainanPenyediaGaya
Gates of OlympusPragmatic PlayKemeruapan tinggi, pengganda Zeus
Sweet BonanzaPragmatic PlayBayaran kelompok dan ciri simbol jatuh berantai
Starlight PrincessPragmatic PlayBayaran simbol di mana-mana kedudukan, pengganda
Mahjong Ways 2PG SoftKemenangan mengikut cara, pengganda putaran percuma
Fortune OxPG SoftSyiling dengan mekanik kekal dan putar semula
Lucky NekoPG SoftSimbol Wild bertindan
Crazy777JILIPermainan klasik 3 gelendong dengan kemeruapan tinggi
Money ComingJILIGarisan bayaran ringkas, had kemenangan tinggi

Permainan Gates of Olympus

Penyedia
Pragmatic Play
Gaya
Kemeruapan tinggi, pengganda Zeus

Permainan Sweet Bonanza

Penyedia
Pragmatic Play
Gaya
Bayaran kelompok dan ciri simbol jatuh berantai

Permainan Starlight Princess

Penyedia
Pragmatic Play
Gaya
Bayaran simbol di mana-mana kedudukan, pengganda

Permainan Mahjong Ways 2

Penyedia
PG Soft
Gaya
Kemenangan mengikut cara, pengganda putaran percuma

Permainan Fortune Ox

Penyedia
PG Soft
Gaya
Syiling dengan mekanik kekal dan putar semula

Permainan Lucky Neko

Penyedia
PG Soft
Gaya
Simbol Wild bertindan

Permainan Crazy777

Penyedia
JILI
Gaya
Permainan klasik 3 gelendong dengan kemeruapan tinggi

Permainan Money Coming

Penyedia
JILI
Gaya
Garisan bayaran ringkas, had kemenangan tinggi
Rekod pengumpulan terdahulu (tarikh lama; bukan gambaran keadaan semakan semasa)

Tangkapan skrin dan hasil akses

Tangkapan skrin hanya membuktikan paparan pada masa itu. Tiada log masuk, tuntutan atau pembayaran dibuat; khidmat pelanggan dan pengeluaran tidak diuji. Klik untuk melihat imej asal.

Tangkapan skrin terdahulu MAXWIN996
Tangkapan lama, bukan tangkapan baharu semakan ini
https://maxwin996.com/terms-and-conditions
2026-10-22T08:24:28 UTC
Tangkapan skrin terdahulu MAXWIN996
Tangkapan lama, bukan tangkapan baharu semakan ini
https://maxwin996.com/faq
2026-10-22T08:24:41 UTC
Rekod akses halaman kosong dalam semakan ini
Cubaan bebas ini menghasilkan HTTP 200 tetapi kandungan masih 0 aksara selepas menunggu 12 saat. Imej ini merekodkan masalah akses, bukan tangkapan terma yang sah. Punca belum diketahui; tidak disimpulkan sebagai sekatan pengumpulan atau penutupan laman.
Rekod cubaan semula

Perkara belum diketahui dan sebab khusus

Entiti pengendali sah: halaman tentang platform tidak menyatakan nama dan hubungan laman dengan jelas. Pengeluaran kripto: hanya panduan deposit menyebut USDT. Rekod transaksi: paparan awam tidak menunjukkan semua medan. Aduan: halaman hubungan tiada kandungan dan aturan eskalasi belum diperoleh. Fi pembayaran dan pemprosesan hujung minggu: panduan tidak jelas. Tempoh tawaran: dua terma khusus tidak menyenaraikan tarikh akhir keseluruhan. Pengeluaran dan khidmat pelanggan manusia sebenar: tiada ujian akaun atau transaksi dibuat.

Rekod pengumpulan terdahulu (tarikh lama; bukan gambaran keadaan semakan semasa)

Semua sumber dan daftar pengumpulan

Medan menyimpan lokasi teks asal, URL sumber dan masa pengumpulan. Rekod akses halaman kosong juga disimpan dan tidak dikira sebagai maklumat lengkap. Semua skor masih kosong.

Sumber dan hasil akses
https://maxwin996.com/

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:04 UTC
https://maxwin996.com/free-credit-terms-condition

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:04 UTC
https://maxwin996.com/welcome-bonus

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:04 UTC
https://maxwin996.com/responsible-gambling

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:04 UTC
https://maxwin996.com/contact

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:05 UTC
https://maxwin996.com/terms-and-conditions

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:05 UTC
https://maxwin996.com/faq

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:05 UTC
https://maxwin996.com/aboutus

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:06 UTC
https://maxwin996.com/claim-free-credit-safely

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:06 UTC
https://maxwin996.com/free-credit-guide

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:06 UTC
https://maxwin996.com/no-deposit-free-credit

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:06 UTC
https://maxwin996.com/free-credit

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:06 UTC
https://maxwin996.com/free-credit-no-deposit

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:06 UTC
https://maxwin996.com/promotion

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:06 UTC
https://maxwin996.com/vip-rebate

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:06 UTC
https://maxwin996.com/about

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:07 UTC
https://maxwin996.com/how-to-deposit

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:07 UTC
https://maxwin996.com/how-to-withdraw

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:07 UTC
https://maxwin996.com/rm10-daily-free-credit

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:07 UTC
https://maxwin996.com/rm30-free-credit

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:08 UTC
https://maxwin996.com/kredit-percuma-tanpa-deposit

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:09 UTC
https://maxwin996.com/slot-sweet-bonanza-bm

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:09 UTC
https://maxwin996.com/slot-gates-of-olympus-bm

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:10 UTC
https://maxwin996.com/slot-maxwin-tertinggi-2026

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:10 UTC
https://maxwin996.com/slot-sweet-bonanza

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:10 UTC
https://maxwin996.com/best-slot-rtp-2026

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:11 UTC
https://maxwin996.com/slot-gates-of-olympus

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:11 UTC
https://maxwin996.com/slot-jackpot-malaysia

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:11 UTC
https://maxwin996.com/slot-starlight-princess

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:11 UTC
https://maxwin996.com/max-win-slots

Kandungan statik diperoleh

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:12 UTC
https://maxwin996.com/free-credit-terms&condition

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:13 UTC
https://maxwin996.com/slot-crazy777-jili

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:13 UTC
https://maxwin996.com/slot-fortune-ox

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:13 UTC
https://maxwin996.com/slot-lucky-neko

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:13 UTC
https://maxwin996.com/slot-mahjong-ways-2

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:13 UTC
https://maxwin996.com/slot-money-coming-jili

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:57:13 UTC
https://maxwin996.com/how-to-register

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:58:21 UTC
https://maxwin996.com/max-cashout-rules

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:58:21 UTC
https://maxwin996.com/pagcor-license

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:58:21 UTC
https://maxwin996.com/referral-program

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:58:21 UTC
https://maxwin996.com/turnover-wagering-guide

Kandungan respons statik tidak mencukupi atau kosong

Sumber asal ↗ · Salinan teks · 2026-10-22T08:58:23 UTC

Data bukti berstruktur · Rekod akses pelayar

Profil mendalam 7Slots · Profil KKSlots · Perbandingan terma tiga platform

Perkara penting kepada pemain dan maklumat awam

Maklumat yang penting kepada pemain disusun mengikut tujuh dimensi. Kenyataan platform, petunjuk sumber dan perkara tidak diketahui dipaparkan berasingan; tiada maklumat tidak bermaksud ciri itu tidak disokong. Deposit dan pengeluaran kripto, sokongan manusia dan perkhidmatan sepanjang masa direkodkan berasingan. Medan tambahan dimasukkan dalam model 3.0; kenyataan platform yang jelas diberi kredit subitem, manakala teks asal yang belum disahkan tidak menerima kredit automatik.

Pengendali & sejarah platform

Hubungan pengendali dengan jenama

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: halaman Tentang Kami, pengaki laman dan terma operasi

Tarikh penubuhan yang didakwa platform

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Halaman tentang kami mendakwa platform ditubuhkan pada 2016. Ini kenyataan umur platform; rekod sejarah bebas belum diperoleh. Skor kriteria ini: 2.0 / 4.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T07:16:17.010500+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: pengenalan jenama; kenyataan platform dikekalkan dan tahun hak cipta tidak digunakan untuk membuat andaian sejarah

Domain dan rekod sejarah

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: RDAP dan arkib sejarah; umur domain dan sejarah operasi direkodkan berasingan

Pembayaran & pengeluaran

Kaedah pembayaran tempatan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Panduan deposit menyenaraikan TNG, DuitNow, FPX, PIN dan pindahan bank; panduan pengeluaran menyenaraikan bank, TNG dan DuitNow. Had saluran dan fi tidak diterbitkan sepenuhnya. Skor kriteria ini: 2.0 / 4.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T07:15:39.787748+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T07:16:42.253960+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: maklumat bank dan pembayaran; deposit dan pengeluaran disahkan berasingan

Deposit mata wang kripto

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Panduan deposit menyenaraikan USDT dengan pengesahan rangkaian dan amaun minimum berbeza-beza. Rangkaian khusus dan caj belum jelas. Skor kriteria ini: 0.5 / 1.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T07:15:39.787748+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: bantuan pembayaran yang merangkumi mata wang, rangkaian, ambang dan fi

Pengeluaran mata wang kripto

Teks asal berkaitan · Perlu disahkan · Teks asal berkaitan ditemui; skop, maksud penafian dan status sokongan sebenar memerlukan semakan setiap perkara. Tiada mata diberikan secara automatik.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
yment methods are accepted? Touch 'n Go, DuitNow, FPX online banking, prepaid PIN reload, USDT, and manual bank transfer. See deposit guide . What is the minimum withdrawal? RM30 minimum, RM500,000 maximum. See withdrawal guide . How long do withdrawals take? Most withdrawals are processed within minutes to hours. VIP members en

2026-10-22T08:57:05.205432+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: bantuan pengeluaran; sokongan pengeluaran tidak dibuat andaian daripada sokongan deposit.

Had, kekerapan dan pengeluaran berperingkat

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Panduan pengeluaran menyatakan minimum RM30 dan maksimum RM500000, manakala terma umum menyatakan minimum RM50. Tidak jelas sama ada maksimum itu bagi setiap transaksi atau sehari, serta had kekerapan dan keperluan pengeluaran berperingkat. Deposit RM1 pada halaman utama, RM5 bagi saluran elektronik dan RM10 dalam terma umum turut dinyatakan serentak. Skor kriteria ini: 2.5 / 5.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T07:16:42.253960+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T07:15:50.556921+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T07:15:39.787748+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T07:14:52.526516+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: terma pembayaran, had peringkat dan peraturan khusus promosi

Masa pemprosesan dan hujung minggu

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Panduan pengeluaran menyatakan beberapa minit hingga beberapa jam; terma umum menyatakan 5–15 minit dalam waktu operasi. Aturan hujung minggu, skop penggunaan dan penjelasan percanggahan tidak jelas. Kedua-duanya belum diuji. Skor kriteria ini: 2.0 / 4.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T07:16:42.253960+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T07:15:50.556921+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: FAQ pembayaran; tempoh yang dinyatakan tidak dianggap sebagai prestasi yang diuji.

Yuran dan potongan

Teks asal berkaitan · Perlu disahkan · Teks asal berkaitan ditemui; skop, maksud penafian dan status sokongan sebenar memerlukan semakan setiap perkara. Tiada mata diberikan secara automatik.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
r selling assets to fund gambling. Neglecting work, family, or personal responsibilities. Feeling anxious, irritable, or depressed about gambling. Lying to others about your gambling habits. Support Resources Talian Kasih — Call 15999 (Malaysia governme

2026-10-22T08:57:04.214868+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

y rare — weeks to months between wins Can happen in any session Contribution to RTP ~1–2% deducted from base RTP to fund jackpot Already in published RTP Realistic expectation Lottery-style — mostly base-game play Achievable on a hot bonus round Top jackpo

2026-10-22T08:57:11.520349+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: fi pembayaran dan terma umum

Dokumen pengesahan dan masa semakan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Panduan mewajibkan KYC sebelum pengeluaran pertama, manakala terma menyebut pengesahan pengeluaran besar. Mesej alu-aluan sembang memerlukan nama sepadan dengan pemegang akaun bank. Senarai dokumen dan tempoh semakan belum didedahkan sepenuhnya. Skor kriteria ini: 2.5 / 5.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T07:16:42.253960+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T07:15:50.556921+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T07:17:00.880228+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: panduan identiti dan pengeluaran; ketiadaan KYC tidak terus diberi markah bonus.

Rekod transaksi dan sebab penolakan

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: bantuan akaun atau demo awam; kewujudan pintu masuk tidak bermaksud rekod lengkap

Sokongan & aduan

Saluran sokongan manusia

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Terma menyenaraikan pasukan khidmat pelanggan dan live chat. Halaman sembang awam hanya mempunyai mesej alu-aluan; akses manusia dan respons belum disahkan. Skor kriteria ini: 1.5 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T07:15:50.556921+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T07:17:00.880228+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: halaman hubungan; bot, FAQ dan sokongan manusia direkodkan berasingan

Waktu sokongan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Terma dan panduan pengeluaran menyatakan khidmat pelanggan 24/7, tanpa membezakan petugas manusia sepanjang masa daripada mesej automatik. Skor kriteria ini: 1.0 / 2.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T07:15:50.556921+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T07:16:42.253960+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: sokongan manusia dan waktunya mesti disahkan mengikut konteks; padanan iklan 24 jam sahaja tidak mencukupi

Bahasa sokongan

Teks asal berkaitan · Perlu disahkan · Teks asal berkaitan ditemui; skop, maksud penafian dan status sokongan sebenar memerlukan semakan setiap perkara. Tiada mata diberikan secara automatik.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
a Glance Detail Information Founded 2016 License PAGCOR Primary Market Malaysia Languages English, Malay Game Providers 100+ Total Paid Out RM100M+ Minimum Deposit RM5 Support 24/7 Live Chat, Telegram, WhatsApp Our Mission To provide Malaysian players with

2026-10-22T08:57:07.491760+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

nan tanpa deposit di MAXWIN996. Daftar Sekarang Panduan Berkaitan Free Credit No Deposit (English) Kredit Percuma RM5 Kredit Percuma RM5 Ulasan MAXWIN996 Slot Sweet Bonanza

2026-10-22T08:57:09.230618+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: halaman hubungan; bahasa halaman tidak terus dianggap sebagai bahasa sokongan

Aduan dan prosedur eskalasi

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: dasar aduan dan terma.

Pertikaian luar dan keputusannya

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: aduan asal bertarikh dan respons platform; pendua dibuang dan dakwaan pengguna dipisahkan daripada hasil tindakan.

Permainan & maklumat

Liputan kategori permainan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Tangkapan skrin laman utama baharu menunjukkan kategori Slot, Fast, Live, Sport, Fish dan 4D Lottery. Direktori sebenar serta skop permainan belum disahkan selepas log masuk. Skor kriteria ini: 2.5 / 5.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T07:14:52.526516+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: menu dan katalog permainan; hanya kategori yang kelihatan direkodkan dan jumlah permainan tidak direka

Penyedia dan data permainan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Halaman tentang kami menyenaraikan JILI, Mega888, 918Kiss, Pragmatic dan pembekal lain; parameter permainan khusus serta kebenaran belum disahkan. Skor kriteria ini: 3.0 / 6.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T07:16:17.010500+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: senarai pembekal dan penerangan permainan; lesen tidak dibuat andaian

Gangguan, pertaruhan belum selesai dan ralat

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: peraturan permainan dan terma umum; kelancaran operasi memerlukan ujian berasingan

Terma promosi

Menolak atau membatalkan bonus

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: terma bonus; pembatalan bonus dibezakan daripada pengendalian modal.

Pertaruhan maksimum, sumbangan permainan dan sekatan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Dua tawaran yang dibaca hanya membenarkan Slot, mengecualikan Live/Sport/Fish/Lottery dan melarang penyimpanan permainan percuma serta tindakan berkaitan. Taruhan maksimum dan kadar sumbangan pusing ganti setiap permainan belum lengkap. Skor kriteria ini: 1.5 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T07:18:44.650621+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T07:18:00.146924+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: terma khusus setiap promosi; peraturan satu promosi tidak digunakan untuk seluruh laman

Kemas kini dan perubahan terma

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Terma umum mengekalkan hak meminda atau membatalkan tawaran pada bila-bila masa. Halaman yang dibaca tidak menyatakan tempoh notis perubahan atau pengendalian tawaran terdahulu. Skor kriteria ini: 0.0 / 2.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T07:15:50.556921+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: terma dan notis; hak untuk meminda tidak bermaksud notis perubahan diberikan

Privasi & perlindungan akaun

Pembekuan, pelucutan dan pengendalian baki

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Terma tawaran membenarkan pembekuan akaun serta penghapusan deposit, keuntungan dan bonus kerana pelanggaran. Skopnya luas dan saluran rayuan tidak jelas. Mata pendedahan bukan pengiktirafan keadilan terma tersebut. Skor kriteria ini: 1.5 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T07:18:44.650621+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T07:18:00.146924+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T07:17:00.880228+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: terma akaun dan promosi; laluan rayuan direkodkan

Penyimpanan, pemadaman dan perkongsian data

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Terma menyatakan SSL digunakan dan data peribadi tidak dikongsi dengan pihak ketiga tanpa persetujuan. Tempoh penyimpanan, prosedur pemadaman dan skop pengecualian belum didedahkan sepenuhnya. Skor kriteria ini: 1.5 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T07:15:50.556921+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: dasar privasi

Pilihan keluar pemasaran

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: maklumat privasi dan pemasaran; kekerapan gangguan sebenar tidak dibuat andaian

Had dan pengecualian diri

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Halaman perjudian bertanggungjawab menyenaraikan had deposit/kerugian, pengecualian kendiri dan tempoh bertenang. Pelaksanaan, tempoh pemulihan serta ketersediaan sebenar belum disahkan. Skor kriteria ini: 1.5 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T07:16:28.859955+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: bantuan permainan bertanggungjawab dan akaun; kenyataan dibezakan daripada pelaksanaan

Kebolehgunaan laman web

Keperluan pelayar, aplikasi dan pemasangan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Laman utama dan peraturan awam kini boleh dibaca dalam pelayar. Keperluan pemasangan atau log masuk tambahan untuk permainan penuh belum disahkan. Skor kriteria ini: 0.5 / 1.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T07:14:52.526516+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: maklumat peranti dan aplikasi awam; pautan muat turun tidak bermaksud pemasangan diperlukan

Bahasa tempatan, mata wang dan zon waktu

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Amaun dipaparkan dalam RM/MYR. Bahasa khidmat pelanggan, zon waktu penyelesaian dan penyesuaian tempatan keseluruhan proses belum disahkan sepenuhnya. Skor kriteria ini: 0.5 / 1.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T07:14:52.526516+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T07:15:39.787748+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: penukar bahasa, maklumat penyelesaian dan zon waktu promosi

Notis penyelenggaraan dan masalah akses

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: notis rasmi dan rekod tangkapan; kegagalan tempatan tidak bermaksud platform terhenti.

Maklumat dan terma yang perlu diberi perhatian

19 tawaran berikut mempunyai rekod percanggahan terma. Lihat butiran bagi perbezaan dan sumber; ini bukan aduan pemain yang telah disahkan.

Lihat maklumat yang masih perlu dilengkapkan → · Lihat semua syarat promosi jenama ini →

Pengalaman dan maklum balas pemain

Catatan pemain belum dibuka di laman ini, jadi tiada pengalaman dihantar melalui akaun laman buat masa ini; ini tidak bermaksud platform tersebut tiada aduan.

Pengalaman penggunaan, perkembangan isu dan respons platform berkaitan MAXWIN996 akan dipaparkan di sini pada masa hadapan.

Lihat sumber luaran dan rekod berkaitan yang dikumpulkan →

Maklumat awam terkini

Panduan pengeluaran mengesahkan pengguna akan menerima notis penolakan beserta sebab tertentu (contohnya KYC, turnover, atau tidak padan nama akaun) tetapi tidak menerangkan fungsi sejarah transaksi penuh.

Panduan pengeluaran dengan jelas menyatakan bahawa pengguna akan dimaklumkan dengan alasan penolakan (kebiasaannya KYC, keperluan pertaruhan, atau tidak padan nama). Ini menyokong skor 50 untuk ketelusan separa mengenai sebab penolakan. Namun, tiada maklumat penuh tentang sejarah transaksi, contoh paparan rekod terperinci, atau mekanisme pertikaian yang lebih luas, jadi markah 100 tidak layak.

Sumber

https://maxwin996.com/withdrawal-guide ·

Sumber ↗

Maklumat awam terkini

Halaman MAXWIN996 ini membentangkan senarai semak umum kredit percuma yang menyebut kemungkinan keperluan pertaruhan, had pengeluaran, permainan yang layak, tempoh luput dan KYC, serta menasihatkan permainan bertanggungjawab. Tiada amaun, tempoh atau terma terperinci khusus promosi diberikan.

Sumber

https://maxwin996.com/free-credit-terms-condition ·

Sumber ↗

Skor maklumat awam dan kedudukan sementara

MAXWIN996Kedudukan sementara 17
Skor keseluruhan
46.75 / 100
2.34 / 5
Liputan maklumat77%Keyakinan bukti59.42/100Bonus bukti lesen+0 / 5

Bintang ditukar daripada skor maklumat awam dibahagi 20, bukan penilaian pemain; kedudukan boleh berubah apabila bukti dikemas kini.

Lihat asas penilaian →