CasinoLens · Panduan permainan, kajian platform & terma promosi
MAXWIN996 / Terma tawaran deposit

MAXWIN996 Ganjaran naik taraf VIP

Jumlah dan syarat dana

Pop timbul mensyaratkan deposit bulanan sekurang-kurangnya RM600 mengikut tahap; terma halaman VIP menyatakan RM300, manakala ruangan deposit bulanan dalam jadual tahap menyatakan 0. Syarat ini bercanggah. Deposit bulanan RM600/RM300/0, pengeluaran bonus × 10/jumlah bonus dan skop permainan berbeza antara sumber.

Syarat terperinci dan kekurangan maklumat

01

Amaun / ganjaran

Jadual VIP menyenaraikan 88, 188, 388, 688, 888, 1288, 1888 dan 3888 mengikut tahap Elite hingga Elite Mythic Glory. Jumlah tertinggi bukan untuk semua pengguna.

Semak sumber yang disimpan ↓
02

Syarat deposit

Pop timbul mensyaratkan deposit bulanan sekurang-kurangnya RM600 mengikut tahap; terma halaman VIP menyatakan RM300, manakala ruangan deposit bulanan dalam jadual tahap menyatakan 0. Syarat ini bercanggah.

Semak sumber yang disimpan ↓
03

Syarat pertaruhan

Pop timbul dan halaman VIP kedua-duanya menyatakan pusing ganti pertaruhan 3x; asas pengiraannya tidak ditakrifkan sepenuhnya.

Semak sumber yang disimpan ↓
04

Sekatan pengeluaran

Pop timbul menetapkan maksimum bonus × 10; halaman VIP menyatakan pengeluaran minimum dan maksimum bersamaan jumlah bonus. Kedua-dua peraturan bercanggah.

Semak sumber yang disimpan ↓
05

Tempoh sah

Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.

Semak sumber yang disimpan ↓
06

Skop dan asas pengelasan

Sekali bagi setiap tahap. Pop timbul mengehadkan tawaran kepada slot dan mengecualikan Kiss918; halaman VIP menyatakan semua slot. Kelayakan tahap dan jadual bonus perlu disemak bersama sumber asal.

Semak sumber yang disimpan ↓

Terma khusus tawaran dan terma umum

Maklumat khusus tawaran dan umum dibandingkan; disediakan platform · Tiada / belum diketahui / bercanggah · Belum dinilai

Deposit bulanan RM600/RM300/0, pengeluaran bonus × 10/jumlah bonus dan skop permainan berbeza antara sumber.

Tiada maklumat dan belum diketahui

Sekali bagi setiap tahap. Pop timbul mengehadkan tawaran kepada slot dan mengecualikan Kiss918; halaman VIP menyatakan semua slot. Kelayakan tahap dan jadual bonus perlu disemak bersama sumber asal. Tarikh mula dan tamat keseluruhan tawaran serta tempoh luput ganjaran tidak didedahkan. Kekerapan atau kitaran bukan tempoh sah keseluruhan.

Cara peraturan umum terpakai

Terma umum menyatakan deposit minimum RM10 dan pengeluaran minimum RM50; panduan pengeluaran menyatakan RM30. Syarat promosi ini tidak menggantikan peraturan peringkat akaun secara automatik. Terma umum menyenaraikan kredit percuma lama RM30/26x dengan had RM100, serta promosi alu-aluan lama 180%/10x; hubungannya dengan pop timbul semasa tidak dijelaskan. KYC, akaun bank atas nama yang sama dan sekatan akaun masih terpakai; pelaksanaan belum diuji secara bebas. Platform menyatakan satu penggunaan bagi setiap pengguna/nama/IP, dan deposit, rebat, komisen serta kredit percuma tidak boleh digabungkan; penyimpanan permainan percuma dan tingkah laku seumpamanya dilarang. Pelanggaran boleh menyebabkan deposit, kemenangan dan bonus dibekukan serta dikosongkan, tanpa proses rayuan yang jelas. Platform masih perlu menjelaskan hubungan jadual kekerapan setiap promosi dengan ayat terma umum ini.

Disemak berdasarkan teks asal yang disimpan; kelayakan semasa dan pelaksanaan sebenar belum disahkan.

Lihat bukti →

Jadual asal semasa tangkapan

Lihat bahan yang disimpan

Ini rekod yang dikumpulkan sebelum ini. Jika ringkasan editorial berbeza, bandingkan tarikh dan teks asal; ini bukan pengesahan baharu.

VIP | Bonus kenaikan tahap

Semak tahap VIP andaTekan Sini
BonusBONUS KENAIKAN TAHAP VIP
KeperluanBULANAN DEPOSIT CAPAI MIN RM600 KEATAS IKUT TIER LEVEL
Had TuntutanX1 / SATU LEVEL
Pengeluaran maksimumIKUT BONUS DAPAT X10
pusing ganti pertaruhanX3
Permainan yang dibenarkanSlot ( Kecuali Kiss918 )
❌Tidak BolehBeli/simpan permainan percuma, simpan Wild atau simpan AngPao

Platform menyatakan had terpakai bagi setiap pengguna, nama dan IP; deposit, pulangan tunai, komisen dan kredit percuma tidak boleh digabungkan, dan penyimpanan permainan percuma dilarang. Klausa pelanggaran boleh membekukan akaun dan menghapuskan deposit, kemenangan serta bonus, tetapi proses rayuan yang jelas tidak diberikan. Platform belum menerangkan hubungan perkataan umum ini dengan jadual kekerapan tuntutan tawaran tertentu.

Jadual tahap halaman VIP (dibandingkan dengan pop timbul; percanggahan masih belum diselesaikan)

VIP LEVELBONUS KENAIKAN TAHAPBONUS BULANANBONUS HARI LAHIRJUMLAH DEPOSIT TERKUMPUL BULANAN
Warrior----
Elite8838880
Master188681880
Grandmaster3881882880
Epic6882883880
Legend8883886880
Mythic12885888880
Mythic Glory1888128812880
Elite Mythic Glory3888188818880

Sumber dan maklumat berkaitan

Terma khusus dikumpulkan pada 2026-10-25T07:34:49.247Z. Imej dan terma berasal daripada pop timbul awam tawaran ini; kenyataan platform belum diuji.

Direktori promosi rasmi · Teks khusus tawaran yang disimpan · Medan asal dan pemetaan imej

Terjemahan tajuk sumber: VIP | Bonus kenaikan tahap · SHA-256: f50140d8b7d21b20aa2751df7102b9ef5c480ed5f6b84c7dbc71d6235149bdd6

Syarat umum · Terma umum yang disimpan (2026-10-25)

Jadual tahap VIP · Teks asal VIP disimpan (2026-10-25)

Profil MAXWIN996 → · Semua tawaran platform ini →