CasinoLens · Panduan permainan, kajian platform & terma promosi
Maklumat awam / Sumber dan perkara belum diketahui

MOHD88: Pembayaran, Permainan & VIP

Penerangan mengikut bahagian tentang jenama, permainan, deposit, pengeluaran, tawaran dan status pengumpulan.

MOHD88Kedudukan sementara 13
Skor keseluruhan
49.30 / 100
2.46 / 5
Liputan maklumat71%Keyakinan bukti59.37/100Bonus bukti lesen+0 / 5
Lihat asas penilaian →
01

Pengenalan jenama

MOHD88 Logo

Laman rasmi memaparkan slot, kasino langsung, sukan dan pelbagai tawaran. Keselamatan, khidmat pelanggan dan pengeluaran pantas ialah dakwaan platform. Kami tidak menjalankan ujian pendaftaran, deposit atau pengeluaran dan belum mengesahkan pengendali secara bebas.

Disusun daripada halaman awam platform dan rekod pengumpulan sahaja. Tiada pendaftaran, deposit, tuntutan, demo atau pengeluaran dilakukan. Skor maklumat awam boleh dilihat dalam asas penilaian; perkhidmatan sebenar masih belum dinilai.

Pasaran sasaran dan operasi

Halaman tentang platform menyasarkan Malaysia dan memaparkan slot, kasino langsung serta sukan. Dakwaan keselamatan, pensijilan nombor rawak dan kebolehpercayaan ialah kenyataan platform tanpa entiti operasi atau laporan pensijilan yang boleh disahkan dalam semakan ini.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T16:56:20+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan
02

Tangkapan skrin platform dan tawaran

MOHD88 · Tangkapan halaman web
Paparan halaman awam platform · 2026-10-24 · Halaman asal platform ↗ · Teks halaman yang disimpan Dikumpulkan pada 2026-10-24 16:09 UTC; URL akhir: https://mohd88.buzz/
MOHD88 · Tangkapan halaman tawaran atau kerjasama
Paparan halaman asal tawaran/kerjasama · 2026-10-24; tangkapan skrin tidak membuktikan akaun semasa boleh membuat tuntutan. Halaman asal platform ↗ · Teks halaman yang disimpan Dikumpulkan pada 2026-10-24 16:09 UTC; URL akhir: https://mohd88.buzz/promotion/
MOHD88 mohd-about · Tangkapan skrin halaman awam
Tangkapan halaman web dalam pengumpulan ini (bukan permainan demo) · 2026-10-24T17:03:47.098445+00:00 · Halaman asal · Semakan manual: jenama dan penerangan, katalog permainan atau kandungan utama panduan kelihatan tanpa notis yang menghalang paparan. Ini hanyalah tangkapan skrin kawasan halaman yang kelihatan, bukan terma lengkap atau rekod permainan yang diuji.
MOHD88 mohd-slots · Tangkapan skrin halaman awam
Tangkapan halaman web dalam pengumpulan ini (bukan permainan demo) · 2026-10-24T17:03:53.720489+00:00 · Halaman asal · Semakan manual: jenama dan penerangan, katalog permainan atau kandungan utama panduan kelihatan tanpa notis yang menghalang paparan. Ini hanyalah tangkapan skrin kawasan halaman yang kelihatan, bukan terma lengkap atau rekod permainan yang diuji.
03

Panduan Permainan

Halaman tawaran menyediakan pautan promosi slot dan permainan lain. Senarai permainan khusus kredit RM5 ahli baharu tidak diberikan; tidak boleh dianggap semua slot layak.

Kenyataan kategori dan penyedia

Halaman pengenalan menyenaraikan 918Kiss, Mega888, Joker, Spadegaming, bakarat, roulette, blackjack dan sukan. Paparan menu bukan pengesahan kebenaran; senarai permainan untuk RM5 ahli baharu masih tidak diterbitkan.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T16:56:20+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan

Katalog permainan berasingan

Rekod dan paparan bahagian slot ditambah untuk membandingkan maklumat permainan laman. Tiada log masuk atau demo diuji; versi, RTP, kadar sumbangan permainan dan ketersediaan wilayah belum disahkan.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T16:56:20+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan
04

Deposit dan pengeluaran

Halaman utama menyebut deposit minimum umum RM1 dan pengeluaran minimum umum RM25. Teks asal tawaran ahli baharu RM5 menyatakan deposit awal tidak diperlukan. Had pengeluaran khusus tawaran dan sama ada minimum umum terpakai belum ditemukan.

Saluran pembayaran dan ambang umum

Halaman tentang platform menyenaraikan Touch n Go, GrabPay, DuitNow, Maybank dan CIMB dengan deposit minimum RM1. Ini maklumat akaun umum, bukan deposit awal bagi tawaran tanpa deposit RM5. Fi, had harian dan hasil penerimaan sebenar belum diketahui.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T16:56:20+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan

Ganjaran dan syarat VIP yang dikumpulkan

MOHD88: halaman VIP dinamik rasmi menyenaraikan sembilan tahap ambang deposit, bonus naik taraf dan bulanan serta ganjaran hari jadi berdasarkan tarikh pendaftaran. Syarat menyatakan pertaruhan 3x untuk bonus bulanan/naik taraf dan 1x untuk ganjaran hari jadi; tempoh sah bonus dan asas pengiraan tidak diterbitkan.

TahapAmbang deposit terkumpul (RM)Ganjaran naik taraf (nilai asal)Ganjaran bulanan (nilai asal)Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
WARRIOR0.000000
ELITE3,888.00883888300
MASTER10,000.0018868128800
GRANDMASTER50,000.002881281882000
EPIC300,000.003881882885000
LEGEND800,000.0058828838810000
MYTHIC1,500,000.0088838858815000
MYTHIC GLORY2,000,000.00128858868825000
E.MYTHIC GLORY3,000,000.00188888888840000

Tahap WARRIOR

Ambang deposit terkumpul (RM)
0.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
0
Ganjaran bulanan (nilai asal)
0
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
0
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
0

Tahap ELITE

Ambang deposit terkumpul (RM)
3,888.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
88
Ganjaran bulanan (nilai asal)
38
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
88
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
300

Tahap MASTER

Ambang deposit terkumpul (RM)
10,000.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
188
Ganjaran bulanan (nilai asal)
68
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
128
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
800

Tahap GRANDMASTER

Ambang deposit terkumpul (RM)
50,000.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
288
Ganjaran bulanan (nilai asal)
128
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
188
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
2000

Tahap EPIC

Ambang deposit terkumpul (RM)
300,000.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
388
Ganjaran bulanan (nilai asal)
188
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
288
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
5000

Tahap LEGEND

Ambang deposit terkumpul (RM)
800,000.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
588
Ganjaran bulanan (nilai asal)
288
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
388
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
10000

Tahap MYTHIC

Ambang deposit terkumpul (RM)
1,500,000.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
888
Ganjaran bulanan (nilai asal)
388
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
588
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
15000

Tahap MYTHIC GLORY

Ambang deposit terkumpul (RM)
2,000,000.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
1288
Ganjaran bulanan (nilai asal)
588
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
688
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
25000

Tahap E.MYTHIC GLORY

Ambang deposit terkumpul (RM)
3,000,000.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
1888
Ganjaran bulanan (nilai asal)
888
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
888
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
40000

Sumber rasmi · Teks sumber yang disimpan · 2026-10-28

PerkaraSyarat dan perkara yang belum dijelaskan
Mata wang dan nilaiKad tahap menyatakan deposit terkumpul dalam RM. Jadual ganjaran tidak menyatakan mata wang bagi setiap lajur, maka nilainya dikekalkan seperti sumber. Baki RM0 ketika belum log masuk tidak dianggap sebagai amaun ganjaran.
Tarikh ganjaranJadual menamakannya bonus hari jadi, tetapi syarat menyatakan pengiraan berdasarkan tarikh pendaftaran. Ia dipaparkan sebagai ganjaran ulang tahun pendaftaran, bukan hari lahir peribadi.
Kelayakan depositSyarat umum memerlukan deposit bulanan sekurang-kurangnya RM300. Elite menyenaraikan 300 dan tahap lebih tinggi mempunyai syarat yang meningkat. Warrior menunjukkan deposit 0 dan ganjaran 0; ini bukan bukti ganjaran tanpa deposit. Jadual menyenaraikan deposit bulanan mengikut tahap dan syarat umum menetapkan kelayakan minimum berasingan. Keutamaan antara kedua-duanya tidak dijelaskan; kelayakan tidak boleh ditentukan daripada angka terendah sahaja.
Syarat pertaruhan ganjaranBonus bulanan dan naik taraf tahap: pertaruhan 3x; ganjaran hari jadi berdasarkan tarikh pendaftaran: pertaruhan 1x. Asas pengiraan tidak diterbitkan.
Sekatan permainan dan penggabunganHanya sah untuk permainan slot dan tidak boleh digabungkan dengan promosi lain. Kesan pembatalan bonus terhadap wang deposit tidak dinyatakan.
Belum dinyatakanSyarat VIP rasmi tidak menyatakan tarikh akhir tuntutan atau tempoh luput bonus. Had pertaruhan maksimum juga tidak dinyatakan.

Perkara Mata wang dan nilai

Syarat dan perkara yang belum dijelaskan
Kad tahap menyatakan deposit terkumpul dalam RM. Jadual ganjaran tidak menyatakan mata wang bagi setiap lajur, maka nilainya dikekalkan seperti sumber. Baki RM0 ketika belum log masuk tidak dianggap sebagai amaun ganjaran.

Perkara Tarikh ganjaran

Syarat dan perkara yang belum dijelaskan
Jadual menamakannya bonus hari jadi, tetapi syarat menyatakan pengiraan berdasarkan tarikh pendaftaran. Ia dipaparkan sebagai ganjaran ulang tahun pendaftaran, bukan hari lahir peribadi.

Perkara Kelayakan deposit

Syarat dan perkara yang belum dijelaskan
Syarat umum memerlukan deposit bulanan sekurang-kurangnya RM300. Elite menyenaraikan 300 dan tahap lebih tinggi mempunyai syarat yang meningkat. Warrior menunjukkan deposit 0 dan ganjaran 0; ini bukan bukti ganjaran tanpa deposit. Jadual menyenaraikan deposit bulanan mengikut tahap dan syarat umum menetapkan kelayakan minimum berasingan. Keutamaan antara kedua-duanya tidak dijelaskan; kelayakan tidak boleh ditentukan daripada angka terendah sahaja.

Perkara Syarat pertaruhan ganjaran

Syarat dan perkara yang belum dijelaskan
Bonus bulanan dan naik taraf tahap: pertaruhan 3x; ganjaran hari jadi berdasarkan tarikh pendaftaran: pertaruhan 1x. Asas pengiraan tidak diterbitkan.

Perkara Sekatan permainan dan penggabungan

Syarat dan perkara yang belum dijelaskan
Hanya sah untuk permainan slot dan tidak boleh digabungkan dengan promosi lain. Kesan pembatalan bonus terhadap wang deposit tidak dinyatakan.

Perkara Belum dinyatakan

Syarat dan perkara yang belum dijelaskan
Syarat VIP rasmi tidak menyatakan tarikh akhir tuntutan atau tempoh luput bonus. Had pertaruhan maksimum juga tidak dinyatakan.
05

Promosi dan peraturan ahli

Yang berikut mencerminkan kenyataan platform semasa dikumpulkan, bukan ketersediaan semasa. Syarat yang belum diketahui tidak bermakna tiada sekatan. Tiada pautan tuntutan disediakan.

MOHD88 / Maklumat syarat tanpa deposit

Kredit tanpa deposit RM5 untuk ahli baharu

Terma tidak lengkap

Laman rasmi menyatakan dengan jelas bahawa RM5 untuk ahli baharu tidak memerlukan deposit awal dan mesti dituntut dalam 30 hari selepas pendaftaran. Angka penuh bagi syarat pertaruhan dan pengeluaran tidak diberikan.

Jumlah / kredit
RM5; ahli yang baru mendaftar
Syarat kelayakan
Halaman promosi dan Perihal menyatakan RM5 untuk ahli baharu tanpa deposit awal. Daftar akaun sebelum menuntut.
Syarat pertaruhan
Gandaan pertaruhan tetap atau asas pengiraan tidak ditemui bagi tawaran ini
Sekatan pengeluaran
Pengeluaran minimum dan maksimum bagi tawaran ini belum diketahui. Had minimum umum RM25 tidak boleh terus dikenakan padanya.
Tempoh sah
Menurut platform, tuntutan perlu dibuat dalam 30 hari selepas pendaftaran; tarikh tamat tawaran belum diketahui.
Baca terma dan sumber →
MOHD88 / Maklumat syarat tanpa deposit

Kredit harian Free Credit 365 Hari

Terma tidak lengkap

Platform menyatakan tuntutan boleh dibuat dengan log masuk setiap hari, tetapi kad tawaran menyatakan RM2 dan teks pada halaman sama menyatakan RM4. Jumlah belum dapat dipastikan; peraturan pertaruhan dan pengeluaran juga tiada.

Jumlah / kredit
Kad tawaran menyatakan RM2 manakala teks utama menyatakan RM4. Jumlah bercanggah; kredit sebenar tidak dapat dipastikan.
Syarat kelayakan
Halaman Perihal dengan jelas menggambarkan ganjaran 365-Day sebagai tanpa deposit, namun jumlah dan kelayakan akaun perlu disahkan. Platform menyebut log masuk harian dan meletakkannya dalam kategori tanpa deposit awal; kelayakan individu belum diketahui.
Syarat pertaruhan
Gandaan pertaruhan khusus tawaran tidak ditemui
Sekatan pengeluaran
Pengeluaran minimum dan maksimum khusus tawaran ini belum diketahui
Tempoh sah
Dilabel 365 Hari / setiap hari; tarikh mula, tarikh tamat dan waktu tuntutan harian belum diketahui.
Baca terma dan sumber →
Kembangkan rekod ahli dan terma yang dikumpulkan
05

Promosi dan peraturan ahli

Dihubungkan dengan rekod tawaran dalam sumber data bersama. Kategori tidak ditentukan secara paksa jika teks khusus tidak mencukupi.

Semakan Syarat VIP dan Syarat Umum

Bahan VIP awam yang disemak sebelum ini dikekalkan; semakan ini merekodkan status tempoh sah bonus dan asas pertaruhan secara seragam.

PerkaraHasil semakan silang
Pengganda pertaruhanGanjaran bulanan dan naik taraf memerlukan 3x; ganjaran ulang tahun pendaftaran memerlukan 1x.
Asas pengiraan pertaruhanAsas—bonus, deposit atau jumlah kedua-duanya—tidak dinyatakan; ambang pengeluaran tidak boleh disimpulkan daripada pengganda sahaja.
Tempoh sahTiada tarikh akhir tuntutan, tempoh luput bonus atau kitaran pengekalan tahap diterbitkan.

Perkara Pengganda pertaruhan

Hasil semakan silang
Ganjaran bulanan dan naik taraf memerlukan 3x; ganjaran ulang tahun pendaftaran memerlukan 1x.

Perkara Asas pengiraan pertaruhan

Hasil semakan silang
Asas—bonus, deposit atau jumlah kedua-duanya—tidak dinyatakan; ambang pengeluaran tidak boleh disimpulkan daripada pengganda sahaja.

Perkara Tempoh sah

Hasil semakan silang
Tiada tarikh akhir tuntutan, tempoh luput bonus atau kitaran pengekalan tahap diterbitkan.

Fakta 3x/1x dan deposit yang direkodkan sebelum ini dikekalkan; asas bonus, tempoh luput dan tempoh sah tahap tidak diterbitkan.

Sumber dan rekod semakan

Rekod semakan · 2026-10-28

06

Akaun, khidmat pelanggan dan perlindungan maklumat

Halaman tawaran menyatakan akaun baharu perlu menuntut RM5 dalam 30 hari. Platform mendakwa penyulitan, khidmat pelanggan sepanjang masa dan pengeluaran pantas, tetapi tiada bukti bebas prestasi sebenar.

Kenyataan khidmat pelanggan dan privasi

Platform mendakwa khidmat pelanggan sepanjang masa dan perlindungan SSL. Tiada tiket sokongan, ujian masa respons atau audit pemprosesan data diperoleh; kecekapan khidmat pelanggan tidak dinilai berdasarkan dakwaan itu.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T16:56:20+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan

Maklumat awam perjudian bertanggungjawab

Penerangan perjudian bertanggungjawab disimpan untuk menyemak had dan bantuan. Penerangan halaman tidak membuktikan fungsi had dalam akaun boleh dilaksanakan. Pautan permohonan, hasil pengendalian dan pemulihan akaun belum diuji.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T16:56:20+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan
07

Perbezaan maklumat dan perkara belum diketahui

Pengganda pertaruhan dan pengeluaran maksimum kredit ahli baharu RM5 tidak diterbitkan. Bagi tawaran 365 Hari yang berasingan, imej menyatakan RM2 tetapi teks menyatakan RM4. Jumlah bercanggah dan skop penggunaan belum diketahui.

Identiti pengendali, lesen, pengeluaran sebenar dan hasil pengendalian aduan masih memerlukan bukti bebas.

Sebab maklumat tidak diperoleh

Halaman pengenalan awam, kategori, panduan dan tawaran yang disemak kali ini tidak menyediakan pendaftaran syarikat yang boleh disemak terus, lesen yang dipadankan dengan domain atau rekod pengendalian aduan bebas. Tiada log masuk atau transaksi dibuat, jadi butiran pengesahan identiti, kelayakan semasa, pengeluaran sebenar dan hasil khidmat pelanggan belum diketahui. Tidak didedahkan tidak bermaksud tidak wujud; kekosongan tidak diisi dengan peraturan jenama lain atau andaian.

Tawaran yang disenaraikan ialah sampel yang teks khususnya diperoleh dalam semakan ini, bukan semua tawaran laman rasmi. Imej dan tangkapan skrin hanya merekodkan halaman ketika dikumpulkan, bukan bukti tawaran masih sah.

08

Sumber dan rekod pengumpulan

Masa, URL, panjang teks dan SHA-256 →

Teks tambahan dan masa pengumpulan

Sumber, masa dan rekod kualiti tangkapan skrin baharu

Perkara penting kepada pemain dan maklumat awam

Maklumat yang penting kepada pemain disusun mengikut tujuh dimensi. Kenyataan platform, petunjuk sumber dan perkara tidak diketahui dipaparkan berasingan; tiada maklumat tidak bermaksud ciri itu tidak disokong. Deposit dan pengeluaran kripto, sokongan manusia dan perkhidmatan sepanjang masa direkodkan berasingan. Medan tambahan dimasukkan dalam model 3.0; kenyataan platform yang jelas diberi kredit subitem, manakala teks asal yang belum disahkan tidak menerima kredit automatik.

Pengendali & sejarah platform

Hubungan pengendali dengan jenama

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Maklumat awam menyebut Syabas99 Partnership dan rangkaian Syarikat Cuci. Entiti undang-undang serta hubungan belum didedahkan sepenuhnya. Skor kriteria ini: 4.5 / 9.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
ng conditions attached to it. Mohd88’s platform information names the Syabas99 Partnership and Syarikat Cuci network . It also displays references to iovation, BMM, iTech Labs an

2026-10-24T16:56:20+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: halaman Tentang Kami, pengaki laman dan terma operasi

Tarikh penubuhan yang didakwa platform

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: pengenalan jenama; kenyataan platform dikekalkan dan tahun hak cipta tidak digunakan untuk membuat andaian sejarah

Domain dan rekod sejarah

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: RDAP dan arkib sejarah; umur domain dan sejarah operasi direkodkan berasingan

Pembayaran & pengeluaran

Kaedah pembayaran tempatan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Pelbagai saluran pembayaran tempatan disenaraikan secara terbuka, tanpa membezakan sekatan deposit dan pengeluaran bagi setiap saluran. Skor kriteria ini: 2.0 / 4.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
eposit of RM1 and a minimum withdrawal of RM25 . Named payment routes run to Touch ‘n Go, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, FPX online banking, and USDT for crypto. The account’s RM25 withdrawal minimum and a promotion’s maximum withdrawal are different l

2026-10-24T16:56:20+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: maklumat bank dan pembayaran; deposit dan pengeluaran disahkan berasingan

Deposit mata wang kripto

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: bantuan pembayaran yang merangkumi mata wang, rangkaian, ambang dan fi

Pengeluaran mata wang kripto

Teks asal berkaitan · Perlu disahkan · Teks asal berkaitan ditemui; skop, maksud penafian dan status sokongan sebenar memerlukan semakan setiap perkara. Tiada mata diberikan secara automatik.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
nt routes run to Touch ‘n Go, GrabPay, Boost, ShopeePay, DuitNow, FPX online banking, and USDT for crypto. The account’s RM25 withdrawal minimum and a promotion’s maximum withdrawal are different limits. Check both when using a bonus, along with any wagering conditions attached to it. Mohd88’s platform information names the Syabas99 Part

2026-10-24T16:56:20+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: bantuan pengeluaran; sokongan pengeluaran tidak dibuat andaian daripada sokongan deposit.

Had, kekerapan dan pengeluaran berperingkat

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Deposit umum RM1 dan pengeluaran umum RM25 dinyatakan; had harian, tahap dan saluran tidak didedahkan sepenuhnya. Skor kriteria ini: 2.5 / 5.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-24T16:56:20+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: terma pembayaran, had peringkat dan peraturan khusus promosi

Masa pemprosesan dan hujung minggu

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Panduan pengeluaran dinamik mendakwa pemprosesan mengambil masa 2–4 minit dan menerangkan kemungkinan kelewatan atau penolakan akibat penyelenggaraan bank. Halaman utama hanya menyebut pembayaran pantas secara umum. Jumlah masa kelulusan dan pengendalian hujung minggu tidak jelas; penerimaan wang belum diuji. Skor kriteria ini: 2.0 / 4.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T05:12:09.950858+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T05:11:15.815452+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: FAQ pembayaran; tempoh yang dinyatakan tidak dianggap sebagai prestasi yang diuji.

Yuran dan potongan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Pengenalan pembayaran dan halaman tawaran yang diperiksa tidak mendedahkan senarai caj atau kadar lengkap. Ketiadaan penerangan dalam bahan ini bukan bukti tiada caj sebenar. Skor kriteria ini: 0.0 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-24T16:56:20+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-24T16:09:16+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: fi pembayaran dan terma umum

Dokumen pengesahan dan masa semakan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Panduan pengeluaran platform yang dipautkan secara rasmi dan halaman alu-aluan sembang mewajibkan nama berdaftar sepadan dengan nama akaun bank; pengeluaran tidak dibenarkan jika berbeza. Dokumen pengenalan, pencetus pengesahan tambahan serta tempoh semakan belum didedahkan sepenuhnya. Skor kriteria ini: 2.5 / 5.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T05:12:09.950858+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T05:12:30.765938+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T05:11:15.815452+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T05:11:42.806554+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: panduan identiti dan pengeluaran; ketiadaan KYC tidak terus diberi markah bonus.

Rekod transaksi dan sebab penolakan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Panduan pengeluaran dinamik menunjukkan Get Receipt dan Rejected Remark serta menyenaraikan sebab penolakan seperti nama tidak sepadan, penyelenggaraan bank dan sekatan pertaruhan atau peraturan. Medan lengkap serta skop carian sejarah deposit dan pertaruhan belum diperoleh. Fungsi tidak disahkan melalui log masuk. Skor kriteria ini: 1.0 / 2.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T05:12:09.950858+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T05:11:42.806554+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T05:11:15.815452+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: bantuan akaun atau demo awam; kewujudan pintu masuk tidak bermaksud rekod lengkap

Sokongan & aduan

Saluran sokongan manusia

Teks asal berkaitan · Perlu disahkan · Teks asal berkaitan ditemui; skop, maksud penafian dan status sokongan sebenar memerlukan semakan setiap perkara. Tiada mata diberikan secara automatik.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
e#how-to-share 26 container 27 text Need More Help? Contact Our 28 link Description: 24/7 Live Chat, Value: mhd8.club/user-guide#chatroom 29 container footer 30 link Description: home UTAMA, Value: mhd8.club/user-guide#home 31 link Description: access_time RE

2026-10-25T05:12:01.217352+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

al will be rejected. Details will be shown in the Rejected Remark . 190 link Description: Live Chat Support, Value: mhd8.club/chatroom 191 link Description: Back To Home, Value: mhd8.club/user-guide 29 container footer 30 link Description: home UTAMA, Value:

2026-10-25T05:12:09.950858+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: halaman hubungan; bot, FAQ dan sokongan manusia direkodkan berasingan

Waktu sokongan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Platform mendakwa khidmat pelanggan dalam talian 24/7; jadual petugas manusia tidak jelas. Skor kriteria ini: 1.0 / 2.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
s out from the rest because it offers fast withdrawals, advanced SSL encryption security, 24/7 live customer support, and a mobile-friendly platform. Players can trust in the speed and integrity of the platform without worrying about their personal infor

2026-10-24T16:09:16+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: sokongan manusia dan waktunya mesti disahkan mengikut konteks; padanan iklan 24 jam sahaja tidak mencukupi

Bahasa sokongan

Teks asal berkaitan · Perlu disahkan · Teks asal berkaitan ditemui; skop, maksud penafian dan status sokongan sebenar memerlukan semakan setiap perkara. Tiada mata diberikan secara automatik.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
ink Description: Pengumuman, Value: mhd8.club/announcements 96 container 97 image 98 text Bahasa › 99 container 100 link Description: Bahasa Melayu, Value: mhd8.club/ms/ 101 link Description: English, Value: mhd8.club/en/ 102 link Description: Bahasa Cina, Value: m

2026-10-25T05:12:30.765938+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

ink Description: Pengumuman, Value: mhd8.club/announcements 53 container 54 image 55 text Bahasa › 56 container 57 link Description: Bahasa Melayu, Value: mhd8.club/ms/ 58 link Description: English, Value: mhd8.club/en/ 59 link Description: Bahasa Cina, Value: mhd8

2026-10-25T05:12:01.217352+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: halaman hubungan; bahasa halaman tidak terus dianggap sebagai bahasa sokongan

Aduan dan prosedur eskalasi

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Saluran sokongan platform dan cara memohon had tersedia, tetapi tempoh pengendalian aduan lengkap serta badan bebas untuk peningkatan aduan belum dinyatakan.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-24T16:56:20+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-24T16:56:20+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: dasar aduan dan terma.

Pertikaian luar dan keputusannya

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: aduan asal bertarikh dan respons platform; pendua dibuang dan dakwaan pengguna dipisahkan daripada hasil tindakan.

Permainan & maklumat

Liputan kategori permainan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Peraturan awam mengesahkan kategori memancing dan slot; direktori lengkap masih diperlukan. Skor kriteria ini: 2.5 / 5.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
ou may claim a 10% bonus on the deposit amount. Tembak Ikan Bonus 5% Fans of arcade-style fishing games will love this bonus. Deposit at least RM1 and participate in fish games to receive a 5% bonus. Pin Unlimited 10% & TNG Pin Unlimited 15% MOHD88 wants to

2026-10-24T16:09:16+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: menu dan katalog permainan; hanya kategori yang kelihatan direkodkan dan jumlah permainan tidak direka

Penyedia dan data permainan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Direktori pembekal dan contoh permainan tersedia, tetapi padanan versi lengkap serta RTP belum tersedia. Skor kriteria ini: 3.0 / 6.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-24T16:56:20+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: senarai pembekal dan penerangan permainan; lesen tidak dibuat andaian

Gangguan, pertaruhan belum selesai dan ralat

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: peraturan permainan dan terma umum; kelancaran operasi memerlukan ujian berasingan

Terma promosi

Menolak atau membatalkan bonus

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: terma bonus; pembatalan bonus dibezakan daripada pengendalian modal.

Pertaruhan maksimum, sumbangan permainan dan sekatan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Sekatan tawaran sedia ada dikekalkan. Syarat VIP menambah penggunaan slot sahaja dan melarang penggabungan promosi. Pertaruhan maksimum dan kadar sumbangan setiap permainan masih tidak dinyatakan, maka markah pendedahan separa digunakan; amaun bonus dan pertaruhan tidak diberi markah sekali lagi di sini. Markah item: 1.5 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-27T17:18:57.467Z · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: terma khusus setiap promosi; peraturan satu promosi tidak digunakan untuk seluruh laman

Kemas kini dan perubahan terma

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: terma dan notis; hak untuk meminda tidak bermaksud notis perubahan diberikan

Privasi & perlindungan akaun

Pembekuan, pelucutan dan pengendalian baki

Teks asal berkaitan · Perlu disahkan · Teks asal berkaitan ditemui; skop, maksud penafian dan status sokongan sebenar memerlukan semakan setiap perkara. Tiada mata diberikan secara automatik.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
clusion The exclusion period, the accounts covered and the conditions of the restriction. Account closure The closure process and how any remaining balance will be handled. Availability and conditions need to be confirmed by support. Keep the written response and c

2026-10-24T16:56:20+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

AKAUN Tidak Dapat Cuci. 68 text - Jika langgar salah satu kesalahan GAME CREDIT akan kena Forfeit 69 container 70 text entry area (settable) 71 text   72 container footer 73 link Description: home UTAMA, Value: mhd8.club/chatroom#home 74 link Description:

2026-10-25T05:12:30.765938+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: terma akaun dan promosi; laluan rayuan direkodkan

Penyimpanan, pemadaman dan perkongsian data

Teks asal berkaitan · Perlu disahkan · Teks asal berkaitan ditemui; skop, maksud penafian dan status sokongan sebenar memerlukan semakan setiap perkara. Tiada mata diberikan secara automatik.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
imple enough for any beginner or professional gambler to create a new account without any third-party guidance. The sign-up form is self-explanatory and processes information quickly. Deposit from RM1, Withdraw Anytime There are no huge deposit requirements to

2026-10-24T16:09:16+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

imple enough for any beginner or professional gambler to create a new account without any third-party guidance. The sign-up form is self-explanatory and processes information quickly. Deposit from RM1, Withdraw Anytime There are no huge deposit requirements to

2026-10-25T04:56:22.163987+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: dasar privasi

Pilihan keluar pemasaran

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: maklumat privasi dan pemasaran; kekerapan gangguan sebenar tidak dibuat andaian

Had dan pengecualian diri

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Had, penggantungan atau pengecualian boleh diminta melalui khidmat pelanggan, dan pengesahan pengaktifan perlu diperoleh. Tempoh, baki serta syarat pemulihan masih perlu disahkan dengan mereka. Skor kriteria ini: 1.5 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-24T16:56:20+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: bantuan permainan bertanggungjawab dan akaun; kenyataan dibezakan daripada pelaksanaan

Kebolehgunaan laman web

Keperluan pelayar, aplikasi dan pemasangan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Akses iOS, Android dan desktop dinyatakan; kewajipan pemasangan serta versi minimum belum jelas. Skor kriteria ini: 0.5 / 1.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
like you can on any desktop or laptop computer. MOHD88 supports both iOS and Android devices. How fast is the withdrawal? The speed of the withdrawals depends on which payment method you are using for the withdrawal. In most cases, you can expect the withdrawals to take a few minutes, whethe

2026-10-24T16:09:16+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: maklumat peranti dan aplikasi awam; pautan muat turun tidak bermaksud pemasangan diperlukan

Bahasa tempatan, mata wang dan zon waktu

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Semua bahagian permainan dinyatakan berkongsi baki MYR. Zon waktu serta skop bahasa lengkap belum didedahkan. Skor kriteria ini: 0.5 / 1.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
ithout moving money between wallets because the slot section uses one MYR balance. The same balance covers live casino Malaysia tables and the other sections. The promotions include RM5 for eligible new members and separate RM2 daily rewards. Which games you can

2026-10-24T16:56:20+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: penukar bahasa, maklumat penyelesaian dan zon waktu promosi

Notis penyelenggaraan dan masalah akses

Teks asal berkaitan · Perlu disahkan · Teks asal berkaitan ditemui; skop, maksud penafian dan status sokongan sebenar memerlukan semakan setiap perkara. Tiada mata diberikan secara automatik.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
ceipt 171 image Step 5 172 container 173 text ⚠️Important: If Your Bank Provider Is Under Scheduled Maintenance, Auto Transfer Withdrawals May Be Delayed Or Temporarily Rejected. 174 heading Withdraw Failed? Please Check The Following, Value: 3 175 text Withd

2026-10-25T05:12:09.950858+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: notis rasmi dan rekod tangkapan; kegagalan tempatan tidak bermaksud platform terhenti.

Maklumat dan terma yang perlu diberi perhatian

Terdapat rekod percanggahan terma bagi 1 tawaran berikut. Perbezaan khusus dan sumber tersedia pada halaman butiran; ini bukan aduan pemain yang telah disahkan.

Lihat maklumat yang masih perlu dilengkapkan → · Lihat semua syarat promosi jenama ini →

Pengalaman dan maklum balas pemain

Catatan pemain belum dibuka di laman ini, jadi tiada pengalaman dihantar melalui akaun laman buat masa ini; ini tidak bermaksud platform tersebut tiada aduan.

Pengalaman penggunaan, perkembangan isu dan respons platform berkaitan MOHD88 akan dipaparkan di sini pada masa hadapan.

Lihat sumber luaran dan rekod berkaitan yang dikumpulkan →

Skor maklumat awam dan kedudukan sementara

MOHD88Kedudukan sementara 13
Skor keseluruhan
49.30 / 100
2.46 / 5
Liputan maklumat71%Keyakinan bukti59.37/100Bonus bukti lesen+0 / 5

Bintang ditukar daripada skor maklumat awam dibahagi 20, bukan penilaian pemain; kedudukan boleh berubah apabila bukti dikemas kini.

Lihat asas penilaian →