CasinoLens · Panduan permainan, kajian platform & terma promosi
Maklumat awam / Sumber dan perkara belum diketahui

711CUCI: Pembayaran, Permainan & VIP

Penerangan mengikut bahagian tentang jenama, permainan, deposit, pengeluaran, tawaran dan status pengumpulan.

711CUCIKedudukan sementara 3
Skor keseluruhan
61.18 / 100
3.06 / 5
Liputan maklumat85%Keyakinan bukti59.47/100Bonus bukti lesen+0 / 5
Lihat asas penilaian →
01

Pengenalan jenama

711CUCI Logo

Laman rasmi memaparkan slot, kasino langsung, memancing, sukan serta tawaran tanpa deposit dan dengan deposit. Halaman ini hanya menyusun maklumat platform; promosi “dipercayai” atau “pembayaran pantas” bukan hasil pengesahan.

Disusun daripada halaman awam platform dan rekod pengumpulan sahaja. Tiada pendaftaran, deposit, tuntutan, demo atau pengeluaran dilakukan. Skor maklumat awam boleh dilihat dalam asas penilaian; perkhidmatan sebenar masih belum dinilai.

Hubungan kumpulan ialah kenyataan platform

Halaman tentang platform mendakwa keahlian SyarikatCuci Group. Rekod syarikat, hubungan pemilikan domain dan semakan lesen belum diperoleh, jadi ia kekal kenyataan jenama, bukan hubungan kumpulan yang disahkan.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T16:56:21+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan
02

Tangkapan skrin platform dan tawaran

711CUCI · Tangkapan halaman web
Paparan halaman awam platform · 2026-10-24 · Halaman asal platform ↗ · Teks halaman yang disimpan Dikumpulkan pada 2026-10-24 16:09 UTC; URL akhir: https://711cuci.global/
711CUCI · Tangkapan halaman tawaran atau kerjasama
Paparan halaman asal tawaran/kerjasama · 2026-10-24; tangkapan skrin tidak membuktikan akaun semasa boleh membuat tuntutan. Halaman asal platform ↗ · Teks halaman yang disimpan Dikumpulkan pada 2026-10-24 16:09 UTC; URL akhir: https://711cuci.global/promotions/
711CUCI 711-faq · Tangkapan skrin halaman awam
Tangkapan halaman web dalam pengumpulan ini (bukan permainan demo) · 2026-10-24T17:04:11.532186+00:00 · Halaman asal · Semakan manual: jenama dan penerangan, katalog permainan atau kandungan utama panduan kelihatan tanpa notis yang menghalang paparan. Ini hanyalah tangkapan skrin kawasan halaman yang kelihatan, bukan terma lengkap atau rekod permainan yang diuji.
711CUCI 711-slots · Tangkapan skrin halaman awam
Tangkapan halaman web dalam pengumpulan ini (bukan permainan demo) · 2026-10-24T17:04:16.559416+00:00 · Halaman asal · Semakan manual: jenama dan penerangan, katalog permainan atau kandungan utama panduan kelihatan tanpa notis yang menghalang paparan. Ini hanyalah tangkapan skrin kawasan halaman yang kelihatan, bukan terma lengkap atau rekod permainan yang diuji.
03

Panduan Permainan

Halaman tawaran menyenaraikan NEW REGISTER FREE dan FREE CREDIT 365 Hari bersama IN RM1 FREE SPIN serta E-WALLET RM5 FREE. Dua tawaran terakhir jelas memerlukan tambah nilai terlebih dahulu dan tidak dikategorikan tanpa deposit.

Penyedia dan kategori permainan

FAQ menyenaraikan JILI, Pragmatic Play, Spadegaming, Playtech, Mega888 dan Kiss918. Kasino langsung menyebut Evolution, Playtech Live dan Sexy Baccarat; memancing serta sukan turut tersedia dalam senarai. Ini paparan laman, bukan pengesahan kebenaran, versi atau kebolehmainan sebenar.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T16:56:21+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan

Bahagian slot

Tangkapan dan teks katalog permainan ditambah. Kelayakan tawaran mesti dirujuk kepada terma khusus; kewujudan permainan dalam katalog tidak membuktikan kelayakan kredit percuma.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T16:56:21+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan
04

Deposit dan pengeluaran

Halaman menyatakan kaedah pembayaran tempatan umumnya tersedia. Terma khusus tawaran RM5 dan RM6 masing-masing menyatakan pengeluaran minimum RM100 dan maksimum 5% (RM50). Maksud istilah, hubungan antara syarat dan asas pengiraan tidak diterangkan.

Deposit umum dan saluran

FAQ menyatakan deposit minimum umum RM1 dan menyenaraikan DuitNow QR, FPX, bank tempatan, Touch n Go, Boost, GrabPay, ShopeePay serta kad tambah nilai telefon. Ketersediaan saluran, fi dan had akaun belum disahkan melalui transaksi.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T16:56:21+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan

Pengeluaran umum dipisahkan daripada sekatan tawaran

FAQ menyatakan pengeluaran biasa minimum RM25, tempoh 1–5 minit dan tidak melebihi 15 minit ketika puncak, tanpa fi tersembunyi. Semuanya kenyataan platform. Tawaran RM5/RM6 menyenaraikan MIN WITHDRAW RM100 dan MAX 5% (RM50) secara berasingan; ambang biasa tidak menggantikan syarat khusus.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T16:56:21+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan

Ganjaran dan syarat VIP yang dikumpulkan

Halaman VIP dinamik diakses melalui pautan pada laman awam jenama ini, dengan ganjaran dan ambang deposit bagi 11 tahap. Deposit terkumpul dilabel RM dengan jelas; jadual ganjaran tidak menyatakan mata wang bagi setiap ruangan, maka angka asal dikekalkan. Tiada log masuk akaun atau tuntutan bonus dibuat.

Tahap VIPAmbang deposit terkumpul (RM)Bonus naik tarafBonus bulananBonus ulang tahun pendaftaranDeposit terkumpul bulanan
WARRIOR0.000000
ELITE3,888.00883888300
MASTER10,000.0018868128800
GRANDMASTER50,000.002881281882000
EPIC300,000.003881882885000
LEGEND800,000.0058828838810000
MYTHIC1,500,000.0088838858815000
MYTHIC GLORY2,000,000.00128858868825000
E.MYTHIC GLORY3,000,000.00188888888840000
IMMORTAL GLORY5,000,000.0028881288128860000
ETERNAL SOVEREIGN8,000,000.00388818881888100000

Tahap VIP WARRIOR

Ambang deposit terkumpul (RM)
0.00
Bonus naik taraf
0
Bonus bulanan
0
Bonus ulang tahun pendaftaran
0
Deposit terkumpul bulanan
0

Tahap VIP ELITE

Ambang deposit terkumpul (RM)
3,888.00
Bonus naik taraf
88
Bonus bulanan
38
Bonus ulang tahun pendaftaran
88
Deposit terkumpul bulanan
300

Tahap VIP MASTER

Ambang deposit terkumpul (RM)
10,000.00
Bonus naik taraf
188
Bonus bulanan
68
Bonus ulang tahun pendaftaran
128
Deposit terkumpul bulanan
800

Tahap VIP GRANDMASTER

Ambang deposit terkumpul (RM)
50,000.00
Bonus naik taraf
288
Bonus bulanan
128
Bonus ulang tahun pendaftaran
188
Deposit terkumpul bulanan
2000

Tahap VIP EPIC

Ambang deposit terkumpul (RM)
300,000.00
Bonus naik taraf
388
Bonus bulanan
188
Bonus ulang tahun pendaftaran
288
Deposit terkumpul bulanan
5000

Tahap VIP LEGEND

Ambang deposit terkumpul (RM)
800,000.00
Bonus naik taraf
588
Bonus bulanan
288
Bonus ulang tahun pendaftaran
388
Deposit terkumpul bulanan
10000

Tahap VIP MYTHIC

Ambang deposit terkumpul (RM)
1,500,000.00
Bonus naik taraf
888
Bonus bulanan
388
Bonus ulang tahun pendaftaran
588
Deposit terkumpul bulanan
15000

Tahap VIP MYTHIC GLORY

Ambang deposit terkumpul (RM)
2,000,000.00
Bonus naik taraf
1288
Bonus bulanan
588
Bonus ulang tahun pendaftaran
688
Deposit terkumpul bulanan
25000

Tahap VIP E.MYTHIC GLORY

Ambang deposit terkumpul (RM)
3,000,000.00
Bonus naik taraf
1888
Bonus bulanan
888
Bonus ulang tahun pendaftaran
888
Deposit terkumpul bulanan
40000

Tahap VIP IMMORTAL GLORY

Ambang deposit terkumpul (RM)
5,000,000.00
Bonus naik taraf
2888
Bonus bulanan
1288
Bonus ulang tahun pendaftaran
1288
Deposit terkumpul bulanan
60000

Tahap VIP ETERNAL SOVEREIGN

Ambang deposit terkumpul (RM)
8,000,000.00
Bonus naik taraf
3888
Bonus bulanan
1888
Bonus ulang tahun pendaftaran
1888
Deposit terkumpul bulanan
100000

Sumber rasmi · Teks sumber yang disimpan · 2026-10-27T16:24:06.161Z

PerkaraSyarat dan butiran yang belum tersedia
Syarat depositSyarat umum menetapkan deposit bulanan sekurang-kurangnya RM300. Jadual tahap menyenaraikan angka deposit bulanan dari 300 hingga 100000 secara berasingan. Deposit terkumpul untuk kenaikan tahap dan syarat deposit bulanan ialah ukuran berbeza dan tidak boleh saling menggantikan.
Percanggahan syarat pertaruhanHalaman VIP dinamik yang baru dikumpulkan menetapkan 3x untuk bonus naik taraf dan bulanan, serta 1x untuk bonus hari jadi. Halaman promosi awam yang dikumpulkan sebelum ini menyatakan 2x bagi ketiga-tiganya. Tarikh kuat kuasa atau aturan keutamaan tidak diperoleh, jadi penggantian syarat lama belum dapat dipastikan. Asas pengiraan pertaruhan juga belum dinyatakan.
Sekatan penggunaan bonusSyarat semasa melarang penggabungan bonus dengan promosi lain dan mengehadkannya kepada slot; ganjaran hari jadi menggunakan tarikh pendaftaran. Rekod terdahulu turut mensyaratkan baki dompet di bawah RM0.10, satu tuntutan bagi setiap tahap/bulan/tahun masing-masing, serta menyatakan bonus tidak ditolak semasa pengeluaran. Halaman VIP semasa tidak mengulangi syarat ini, jadi pemakaiannya kini belum diketahui.
Butiran pengeluaran dan tempoh yang belum diketahuiRekod terdahulu menyatakan had pengeluaran tahap VIP ×100 tanpa menjelaskan asas nilai wang. Halaman VIP baharu tidak memberikan kaedah pengiraan, had pengeluaran atau tempoh luput bonus, maka had tersebut masih tidak boleh ditukar kepada jumlah RM tertentu.

Perkara Syarat deposit

Syarat dan butiran yang belum tersedia
Syarat umum menetapkan deposit bulanan sekurang-kurangnya RM300. Jadual tahap menyenaraikan angka deposit bulanan dari 300 hingga 100000 secara berasingan. Deposit terkumpul untuk kenaikan tahap dan syarat deposit bulanan ialah ukuran berbeza dan tidak boleh saling menggantikan.

Perkara Percanggahan syarat pertaruhan

Syarat dan butiran yang belum tersedia
Halaman VIP dinamik yang baru dikumpulkan menetapkan 3x untuk bonus naik taraf dan bulanan, serta 1x untuk bonus hari jadi. Halaman promosi awam yang dikumpulkan sebelum ini menyatakan 2x bagi ketiga-tiganya. Tarikh kuat kuasa atau aturan keutamaan tidak diperoleh, jadi penggantian syarat lama belum dapat dipastikan. Asas pengiraan pertaruhan juga belum dinyatakan.

Perkara Sekatan penggunaan bonus

Syarat dan butiran yang belum tersedia
Syarat semasa melarang penggabungan bonus dengan promosi lain dan mengehadkannya kepada slot; ganjaran hari jadi menggunakan tarikh pendaftaran. Rekod terdahulu turut mensyaratkan baki dompet di bawah RM0.10, satu tuntutan bagi setiap tahap/bulan/tahun masing-masing, serta menyatakan bonus tidak ditolak semasa pengeluaran. Halaman VIP semasa tidak mengulangi syarat ini, jadi pemakaiannya kini belum diketahui.

Perkara Butiran pengeluaran dan tempoh yang belum diketahui

Syarat dan butiran yang belum tersedia
Rekod terdahulu menyatakan had pengeluaran tahap VIP ×100 tanpa menjelaskan asas nilai wang. Halaman VIP baharu tidak memberikan kaedah pengiraan, had pengeluaran atau tempoh luput bonus, maka had tersebut masih tidak boleh ditukar kepada jumlah RM tertentu.

Halaman promosi awam jenama

Halaman perantara pautan jenama

Rekod terdahulu: maklumat VIP yang dikumpulkan sebelum ini

Ketiga-tiga ganjaran memerlukan deposit bulanan bermula RM300 mengikut tahap serta pertaruhan 2x dengan asas yang tidak ditakrifkan. Had pengeluaran dinyatakan sebagai “tahap VIP ×100”; asas amaunnya tidak jelas dan tidak boleh terus ditukar kepada RM. Bonus tidak ditolak semasa pengeluaran. Baki dompet mesti kurang daripada RM0.10 ketika tuntutan. Tidak boleh digabungkan dengan rebat, kredit percuma atau bonus komisen. Tempoh sah keseluruhan tidak dinyatakan.

TawaranButiran amaun ganjaranKekerapan tuntutan
Bonus naik tarafAmaun belum diketahui: sumber memaparkan MYR ? dan merujuk jadual tahap VIP di laman ahli.1 kali bagi setiap tahap
Bonus bulananAmaun belum diketahui: sumber memaparkan MYR ? dan merujuk jadual tahap VIP di laman ahli.1 kali sebulan
Ganjaran hari lahirAmaun belum diketahui: sumber memaparkan MYR ? dan merujuk jadual tahap VIP di laman ahli.1 kali setahun

Tawaran Bonus naik taraf

Butiran amaun ganjaran
Amaun belum diketahui: sumber memaparkan MYR ? dan merujuk jadual tahap VIP di laman ahli.
Kekerapan tuntutan
1 kali bagi setiap tahap

Tawaran Bonus bulanan

Butiran amaun ganjaran
Amaun belum diketahui: sumber memaparkan MYR ? dan merujuk jadual tahap VIP di laman ahli.
Kekerapan tuntutan
1 kali sebulan

Tawaran Ganjaran hari lahir

Butiran amaun ganjaran
Amaun belum diketahui: sumber memaparkan MYR ? dan merujuk jadual tahap VIP di laman ahli.
Kekerapan tuntutan
1 kali setahun

Sumber rasmi · Teks sumber yang disimpan · 2026-10-24T16:09:26+00:00

05

Promosi dan peraturan ahli

Yang berikut mencerminkan kenyataan platform semasa dikumpulkan, bukan ketersediaan semasa. Syarat yang belum diketahui tidak bermakna tiada sekatan. Tiada pautan tuntutan disediakan.

711CUCI / Peraturan tawaran lain

Kredit percuma RM5 untuk ahli baharu

Terma tidak lengkap

Status tanpa deposit belum disahkan. Halaman tawaran mengelompokkan RM5 ahli baharu dalam kategori campuran Free Credit, Rebate & Commission dan menyatakan tiada syarat pertaruhan. Hubungan antara pengeluaran minimum RM100 dengan maksimum 5%/RM50 tidak dijelaskan.

Jumlah / kredit
RM5 untuk ahli baharu.
Syarat kelayakan
Kategori ini menggabungkan kredit percuma, rebat dan komisen. Penerangan tanpa deposit dalam FAQ merujuk kepada RM10 dan tidak boleh digunakan untuk tawaran RM5 ini.
Syarat pertaruhan
Platform menyatakan tiada taruhan atau pusing ganti pertaruhan.
Sekatan pengeluaran
Sumber menyatakan MIN WITHDRAW RM100 dan MAX 5% (RM50). Asas pengiraan, maksud istilah dan cara kedua-duanya terpakai tidak dijelaskan; percanggahan langsung tidak boleh dipastikan.
Tempoh sah
Tarikh tamat tawaran dan waktu tuntutan belum diketahui.
Baca terma dan sumber →
711CUCI / Peraturan tawaran lain

Free Credit 365 Hari: RM6 sehari

Terma tidak lengkap

Status tanpa deposit belum disahkan. Platform mengelompokkan kredit harian RM6 dalam kategori campuran Free Credit, Rebate & Commission dan menyatakan tiada syarat pertaruhan. Hubungan antara pengeluaran minimum RM100 dengan maksimum 5%/RM50 tidak jelas.

Jumlah / kredit
RM6; menurut platform, boleh dituntut setiap hari.
Syarat kelayakan
Arahan log masuk harian tidak menolak kemungkinan syarat deposit terdahulu atau kelayakan akaun. Kategori bercampur ini tidak membuktikan bahawa tawaran RM6 ini tanpa deposit.
Syarat pertaruhan
Platform menyatakan tiada taruhan atau pusing ganti pertaruhan.
Sekatan pengeluaran
Sumber menyatakan MIN WITHDRAW RM100 dan MAX 5% (RM50). Asas pengiraan, maksud istilah dan cara kedua-duanya terpakai tidak dijelaskan; percanggahan langsung tidak boleh dipastikan.
Tempoh sah
Dilabel 365 Hari; tarikh akhir khusus dan waktu tetapan semula belum diketahui.
Baca terma dan sumber →
Kembangkan rekod ahli dan terma yang dikumpulkan
05

Promosi dan peraturan ahli

Dihubungkan dengan rekod tawaran dalam sumber data bersama. Kategori tidak ditentukan secara paksa jika teks khusus tidak mencukupi.

Semakan Syarat VIP dan Syarat Umum

Halaman VIP dinamik semasa dibaca semula dan dibandingkan dengan teks promosi khusus yang disimpan pada 24 Oktober 2026.

PerkaraHasil semakan silang
Pengganda VIP semasaGanjaran naik taraf dan bulanan memerlukan 3x; ganjaran ulang tahun pendaftaran memerlukan 1x dan menggunakan tarikh pendaftaran.
Percanggahan dengan pengganda promosi terdahuluHalaman promosi yang disimpan pada 24 Oktober 2026 menetapkan 2x bagi ganjaran naik taraf, bulanan dan hari jadi. Tanpa tarikh kuat kuasa atau aturan keutamaan, penggantian syarat lama tidak dapat dipastikan.
Asas pengiraan dan tempoh sahKedua-dua versi tidak menyatakan sama ada asasnya bonus, deposit atau jumlah gabungan, dan tidak memberikan tarikh luput bonus atau tarikh akhir pertaruhan.
Perbezaan antara ambang tahap dan kelayakanHalaman semasa menyenaraikan deposit terkumpul untuk naik taraf dan deposit bulanan secara berasingan; ambang umum RM300 bulanan bukan ambang naik taraf.

Perkara Pengganda VIP semasa

Hasil semakan silang
Ganjaran naik taraf dan bulanan memerlukan 3x; ganjaran ulang tahun pendaftaran memerlukan 1x dan menggunakan tarikh pendaftaran.

Perkara Percanggahan dengan pengganda promosi terdahulu

Hasil semakan silang
Halaman promosi yang disimpan pada 24 Oktober 2026 menetapkan 2x bagi ganjaran naik taraf, bulanan dan hari jadi. Tanpa tarikh kuat kuasa atau aturan keutamaan, penggantian syarat lama tidak dapat dipastikan.

Perkara Asas pengiraan dan tempoh sah

Hasil semakan silang
Kedua-dua versi tidak menyatakan sama ada asasnya bonus, deposit atau jumlah gabungan, dan tidak memberikan tarikh luput bonus atau tarikh akhir pertaruhan.

Perkara Perbezaan antara ambang tahap dan kelayakan

Hasil semakan silang
Halaman semasa menyenaraikan deposit terkumpul untuk naik taraf dan deposit bulanan secara berasingan; ambang umum RM300 bulanan bukan ambang naik taraf.

Percanggahan pengganda lama dan baharu kekal dalam item keselarasan. Asas ulang tahun semasa ditambah, manakala asas pertaruhan dan tempoh bonus masih belum diketahui.

Sumber dan rekod semakan

Rekod semakan · 2026-10-28

06

Akaun, khidmat pelanggan dan perlindungan maklumat

Laman rasmi mempunyai pautan hubungan dan pendaftaran, tetapi kami tidak mendaftar atau menguji sokongan. Lesen, kerjasama, pembayaran dan angka transaksi bergerak pada halaman belum dibuktikan secara bebas.

Saluran sokongan dan janji perkhidmatan

Halaman hubungan memaparkan WhatsApp, Telegram dan sokongan laman serta mendakwa perkhidmatan sepanjang hari dalam Bahasa Melayu, Inggeris dan Cina. Janji seperti respons dua minit belum diuji melalui tiket. Mekanisme eskalasi dan hasil aduan belum diperoleh.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T16:56:22+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan

Data dikumpulkan dan kegunaannya

Halaman privasi menyenaraikan telefon, nama pengguna, akaun bank, IP, pelayar dan Cookie untuk pengurusan akaun, pembayaran serta pencegahan pendaftaran berganda. Penyulitan dan tidak menjual data ialah kenyataan platform. Tempoh penyimpanan, keberkesanan pemadaman dan audit keselamatan belum disahkan secara bebas.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T16:56:22+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan
07

Perbezaan maklumat dan perkara belum diketahui

Terma RM5/RM6 menyenaraikan minimum pengeluaran RM100 bersama maksimum RM50 (5%) tanpa hubungan jelas. Kelayakan kredit harian, kebolehan tuntutan dan skop permainan belum disahkan sepenuhnya.

Identiti pengendali, lesen, pengeluaran sebenar dan hasil pengendalian aduan masih memerlukan bukti bebas.

Sebab maklumat tidak diperoleh

Halaman pengenalan awam, kategori, panduan dan tawaran yang disemak kali ini tidak menyediakan pendaftaran syarikat yang boleh disemak terus, lesen yang dipadankan dengan domain atau rekod pengendalian aduan bebas. Tiada log masuk atau transaksi dibuat, jadi butiran pengesahan identiti, kelayakan semasa, pengeluaran sebenar dan hasil khidmat pelanggan belum diketahui. Tidak didedahkan tidak bermaksud tidak wujud; kekosongan tidak diisi dengan peraturan jenama lain atau andaian.

Tawaran yang disenaraikan ialah sampel yang teks khususnya diperoleh dalam semakan ini, bukan semua tawaran laman rasmi. Imej dan tangkapan skrin hanya merekodkan halaman ketika dikumpulkan, bukan bukti tawaran masih sah.

08

Sumber dan rekod pengumpulan

Masa, URL, panjang teks dan SHA-256 →

Teks tambahan dan masa pengumpulan

Sumber, masa dan rekod kualiti tangkapan skrin baharu

Perkara penting kepada pemain dan maklumat awam

Maklumat yang penting kepada pemain disusun mengikut tujuh dimensi. Kenyataan platform, petunjuk sumber dan perkara tidak diketahui dipaparkan berasingan; tiada maklumat tidak bermaksud ciri itu tidak disokong. Deposit dan pengeluaran kripto, sokongan manusia dan perkhidmatan sepanjang masa direkodkan berasingan. Medan tambahan dimasukkan dalam model 3.0; kenyataan platform yang jelas diberi kredit subitem, manakala teks asal yang belum disahkan tidak menerima kredit automatik.

Pengendali & sejarah platform

Hubungan pengendali dengan jenama

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Platform menyatakan kumpulan pemilik dan hubungannya dengan laman. Mata separa diberikan untuk pendedahan operasi. Entiti undang-undang, butiran hubungan dan hubungan pendaftaran masih tidak lengkap serta belum disahkan secara bebas. Skor kriteria ini: 4.5 / 9.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
is the flagship platform of SyarikatCuci Group.

2026-10-24T16:56:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: halaman Tentang Kami, pengaki laman dan terma operasi

Tarikh penubuhan yang didakwa platform

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: pengenalan jenama; kenyataan platform dikekalkan dan tahun hak cipta tidak digunakan untuk membuat andaian sejarah

Domain dan rekod sejarah

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: RDAP dan arkib sejarah; umur domain dan sejarah operasi direkodkan berasingan

Pembayaran & pengeluaran

Kaedah pembayaran tempatan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · FAQ awam menerangkan deposit DuitNow; sokongan mengikut saluran masih tidak lengkap. Skor kriteria ini: 2.0 / 4.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
711Cuci Malaysia Everything you need to know about registering an account, depositing via DuitNow, cashing out your winnings, claiming free credits, and playing top slots or live dealer games on 711Cuci . Quick Start Account Registration & Login How do I re

2026-10-24T16:56:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: maklumat bank dan pembayaran; deposit dan pengeluaran disahkan berasingan

Deposit mata wang kripto

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: bantuan pembayaran yang merangkumi mata wang, rangkaian, ambang dan fi

Pengeluaran mata wang kripto

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: bantuan pengeluaran; sokongan pengeluaran tidak dibuat andaian daripada sokongan deposit.

Had, kekerapan dan pengeluaran berperingkat

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Deposit umum RM1 dan pengeluaran umum RM25 dinyatakan berasingan daripada angka tawaran khusus. Had harian dan hubungan pengiraan khusus masih tidak tersedia. Skor kriteria ini: 2.5 / 5.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-24T16:56:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-24T16:09:26+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: terma pembayaran, had peringkat dan peraturan khusus promosi

Masa pemprosesan dan hujung minggu

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Platform menyatakan pemprosesan biasanya 1–5 minit, tidak melebihi 15 minit pada waktu puncak, serta tiada fi pengeluaran tersembunyi. Tempoh ini belum diuji. Artikel pengenalan di laman digital yang dipautkan oleh laman utama pula menyatakan 1–3 jam. Artikel berpenulis itu tidak menjelaskan skop penggunaannya; perbezaan dikekalkan tanpa menggantikan dasar laman utama atau memberikan mata tambahan. Skor kriteria ini: 4.0 / 4.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
ated banking system processes cuci requests in 1 to 5 minutes. During peak banking hours, processing takes no longer than 15 minutes, with zero hidden withdrawal fees. How does 711Cuci guarantee 100% payout fairness? + Backed by the SyarikatCuci Group vision — "Memastikan tiada pelanggan ya

2026-10-24T16:56:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T05:14:12.119206+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T05:14:48.616250+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: FAQ pembayaran; tempoh yang dinyatakan tidak dianggap sebagai prestasi yang diuji.

Yuran dan potongan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · FAQ mendakwa tiada caj pengeluaran tersembunyi. Ini hanya kenyataan sebahagian tentang caj; saluran, cukai dan syarat potongan belum lengkap. Skor kriteria ini: 1.5 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-24T16:56:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: fi pembayaran dan terma umum

Dokumen pengesahan dan masa semakan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Pengesahan telefon dan padanan nama bank diterangkan, tetapi notis pembekuan, tempoh penyerahan dokumen dan perlindungan rayuan bebas belum lengkap. Skor kriteria ini: 2.5 / 5.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-24T16:56:22+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-24T16:56:22+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: panduan identiti dan pengeluaran; ketiadaan KYC tidak terus diberi markah bonus.

Rekod transaksi dan sebab penolakan

Teks asal berkaitan · Perlu disahkan · Teks asal berkaitan ditemui; skop, maksud penafian dan status sokongan sebenar memerlukan semakan setiap perkara. Tiada mata diberikan secara automatik.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
alaysia 711Cuci is committed to safeguarding your personal data, payment information, and betting history. In alignment with our group philosophy — "Memastikan tiada pelanggan yang diperdaya di dunia ini" — we handle all member data with strict confidentiality and

2026-10-24T16:56:22+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

alaysia 711Cuci is committed to safeguarding your personal data, payment information, and betting history. In alignment with our group philosophy — "Memastikan tiada pelanggan yang diperdaya di dunia ini" — we handle all member data with strict confidentiality and

2026-10-25T04:55:35.066757+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: bantuan akaun atau demo awam; kewujudan pintu masuk tidak bermaksud rekod lengkap

Sokongan & aduan

Saluran sokongan manusia

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Kakitangan khidmat pelanggan dinyatakan mengendalikan masalah kata laluan melalui WhatsApp. Skor kriteria ini: 3.0 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
ou forget your password, click "Log In" and select "Forgot Password", or contact our 24/7 customer care team via WhatsApp. Our support reps will verify your registered phone number and send a password reset code within 2 minutes. Instant Top Up Deposits, Banking

2026-10-24T16:56:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: halaman hubungan; bot, FAQ dan sokongan manusia direkodkan berasingan

Waktu sokongan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Pasukan khidmat pelanggan 24/7 dinyatakan dengan jelas; respons sebenar belum diuji. Skor kriteria ini: 2.0 / 2.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
If you forget your password, click "Log In" and select "Forgot Password", or contact our 24/7 customer care team via WhatsApp. Our support reps will verify your registered phone number and send a password reset code within 2 minutes. Instant Top Up Depo

2026-10-24T16:56:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: sokongan manusia dan waktunya mesti disahkan mengikut konteks; padanan iklan 24 jam sahaja tidak mencukupi

Bahasa sokongan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Halaman hubungan menyatakan sokongan Bahasa Melayu, bahasa Inggeris dan bahasa Cina dengan jelas. Skor kriteria ini: 2.0 / 2.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
Contact Us 24/7 Live Customer Care Hub · Malaysia 2026 Contact 711Cuci — 24/7 Support in Bahasa Melayu, English & Chinese Have questions about account registration, RM1 DuitNow deposits, 5-minute cuci payouts, or Heylink Free Credit claims on 711Cuci ? Ou

2026-10-24T16:56:22+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: halaman hubungan; bahasa halaman tidak terus dianggap sebagai bahasa sokongan

Aduan dan prosedur eskalasi

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · WhatsApp, Telegram, khidmat pelanggan dalam laman dan janji respons tersedia, tetapi badan bebas untuk peningkatan aduan tidak dinamakan. Pengendalian sebenar belum diuji.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-24T16:56:22+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: dasar aduan dan terma.

Pertikaian luar dan keputusannya

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: aduan asal bertarikh dan respons platform; pendua dibuang dan dakwaan pengguna dipisahkan daripada hasil tindakan.

Permainan & maklumat

Liputan kategori permainan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Menu menyenaraikan slot, kasino langsung, permainan pantas, memancing dan sukan. Skor kriteria ini: 5.0 / 5.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
| 2026freecreditnew × Welcome To 711CUCI Register Now Already A Member? Log In Here Home Slots Live Casino Fast Games Fishing Sports Promotions Articles About 711Cuci Language EN MY Bahasa Cina Home FAQ Official SyarikatCuci Help Center · 2026 Frequently Asked Qu

2026-10-24T16:56:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: menu dan katalog permainan; hanya kategori yang kelihatan direkodkan dan jumlah permainan tidak direka

Penyedia dan data permainan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Pembekal dan kategori permainan disenaraikan, tetapi padanan lengkap antara versi, RTP dan pensijilan belum tersedia. Skor kriteria ini: 3.0 / 6.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-24T16:56:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-24T16:56:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: senarai pembekal dan penerangan permainan; lesen tidak dibuat andaian

Gangguan, pertaruhan belum selesai dan ralat

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: peraturan permainan dan terma umum; kelancaran operasi memerlukan ujian berasingan

Terma promosi

Menolak atau membatalkan bonus

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: terma bonus; pembatalan bonus dibezakan daripada pengendalian modal.

Pertaruhan maksimum, sumbangan permainan dan sekatan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Sekatan permainan khusus promosi sedia ada dikekalkan. Syarat VIP baharu hanya membenarkan slot, melarang penggabungan promosi dan menggunakan tarikh pendaftaran bagi bonus hari jadi. Syarat terdahulu tentang baki dompet di bawah RM0.10, kekerapan tuntutan dan bonus tidak ditolak semasa pengeluaran tidak diulangi pada halaman baharu; pemakaiannya kini belum diketahui. Asas had pengeluaran tahap VIP ×100 masih tidak jelas, maka item kekal pada 50/100. Markah item: 1.5 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-24T16:09:26+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-27T16:24:06.161Z · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: terma khusus setiap promosi; peraturan satu promosi tidak digunakan untuk seluruh laman

Kemas kini dan perubahan terma

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: terma dan notis; hak untuk meminda tidak bermaksud notis perubahan diberikan

Privasi & perlindungan akaun

Pembekuan, pelucutan dan pengendalian baki

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Pelanggaran atau penyalahgunaan fungsi simpan boleh menyebabkan bonus dan baki berkaitan dirampas. Langkah rayuan dan batas perlindungan modal belum lengkap. Skor kriteria ini: 1.5 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
d prompt payouts for every player. Breaking the rules or attempting save-feature exploits forfeits all bonus credit and related balance. How to Claim Heylink Free Credit & Welcome Packages Claiming your free credit at 711Cuci takes less than two minutes. Re

2026-10-24T16:09:26+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: terma akaun dan promosi; laluan rayuan direkodkan

Penyimpanan, pemadaman dan perkongsian data

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Kategori data, tujuan penggunaan dan saluran pertanyaan pemadaman dinyatakan. Maklumat pengawal data, tempoh penyimpanan dan tempoh pemprosesan pemadaman masih kurang. Skor kriteria ini: 1.5 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-24T16:56:22+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: dasar privasi

Pilihan keluar pemasaran

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Mesej pemasaran boleh disekat semasa pengecualian kendiri; prosedur berhenti melanggan secara berasingan belum diketahui. Skor kriteria ini: 0.5 / 1.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
r 24/7 customer care team on WhatsApp to permanently close your 711Cuci account and block promotional messages. Smart Play Practical Tips for Responsible Slot & Casino Play Adopt smart bankroll habits every time you log in to spin JILI slots or join live baccarat table

2026-10-24T16:56:22+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: maklumat privasi dan pemasaran; kekerapan gangguan sebenar tidak dibuat andaian

Had dan pengecualian diri

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Terdapat saluran WhatsApp untuk penutupan kekal dan menghentikan promosi, serta tempoh penggantungan sementara. Syarat pemulihan, masa berkuat kuasa dan pengurusan baki belum lengkap. Skor kriteria ini: 1.5 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-24T16:56:22+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: bantuan permainan bertanggungjawab dan akaun; kenyataan dibezakan daripada pelaksanaan

Kebolehgunaan laman web

Keperluan pelayar, aplikasi dan pemasangan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Pautan muat turun aplikasi tersedia secara awam; keperluan penggunaan penuh melalui pelayar belum diketahui. Skor kriteria ini: 0.5 / 1.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
21+00:00 711Cuci FAQ 2026 | Deposits, Cuci Withdrawals & Bonus Guide Malaysia 711CUCI App Download And Play Now! Download ✕ EN | MY | Bahasa Cina Register 711Cuci | Trusted SyarikatCuci Group . Minimum Deposit RM1 . Share 1 Kwn Free RM10 . HotGame JILI , VPOWER , MEG

2026-10-24T16:56:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: maklumat peranti dan aplikasi awam; pautan muat turun tidak bermaksud pemasangan diperlukan

Bahasa tempatan, mata wang dan zon waktu

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Platform menyatakan dana dalam ringgit; zon waktu dan skop bahasa perkhidmatan seluruh laman belum lengkap. Skor kriteria ini: 0.5 / 1.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
Evolution Gaming, your bonus funds convert directly into withdrawable ringgit. VIP Tier Cash Rebates & Weekly Downline Commission Regular players on 711Cuci earn continuous rewards through our structured VIP ranking system. Enjoy level-up upgrades, monthly deposit bo

2026-10-24T16:09:26+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: penukar bahasa, maklumat penyelesaian dan zon waktu promosi

Notis penyelenggaraan dan masalah akses

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: notis rasmi dan rekod tangkapan; kegagalan tempatan tidak bermaksud platform terhenti.

Maklumat dan terma yang perlu diberi perhatian

Rekod tawaran semasa tidak menandakan percanggahan antara terma khusus dan umum. Ini hanya mencerminkan bahan yang dikumpulkan, bukan bermaksud platform bebas pertikaian atau risiko.

Lihat maklumat yang masih perlu dilengkapkan → · Lihat semua syarat promosi jenama ini →

Pengalaman dan maklum balas pemain

Catatan pemain belum dibuka di laman ini, jadi tiada pengalaman dihantar melalui akaun laman buat masa ini; ini tidak bermaksud platform tersebut tiada aduan.

Pengalaman penggunaan, perkembangan isu dan respons platform berkaitan 711CUCI akan dipaparkan di sini pada masa hadapan.

Lihat sumber luaran dan rekod berkaitan yang dikumpulkan →

Skor maklumat awam dan kedudukan sementara

711CUCIKedudukan sementara 3
Skor keseluruhan
61.18 / 100
3.06 / 5
Liputan maklumat85%Keyakinan bukti59.47/100Bonus bukti lesen+0 / 5

Bintang ditukar daripada skor maklumat awam dibahagi 20, bukan penilaian pemain; kedudukan boleh berubah apabila bukti dikemas kini.

Lihat asas penilaian →