CasinoLens · Panduan permainan, kajian platform & terma promosi
Maklumat awam / Sumber dan perkara belum diketahui

100CUCI: Pembayaran, Permainan & VIP

Penerangan mengikut bahagian tentang jenama, permainan, deposit, pengeluaran, tawaran dan status pengumpulan.

100CUCIKedudukan sementara 10
Skor keseluruhan
53.45 / 100
2.67 / 5
Liputan maklumat58%Keyakinan bukti60.0/100Bonus bukti lesen+0 / 5
Lihat asas penilaian →
01

Pengenalan jenama

100CUCI Logo

Domain utama yang diberikan mengalih ke 100cuci.cloud. Halaman kerjasama menunjukkan imej 100CUCI serta promosi kerjasama dengan jenama Cuci lain. Hubungan kerjasama dan pengendali belum disahkan secara bebas.

Disusun daripada halaman awam platform dan rekod pengumpulan sahaja. Tiada pendaftaran, deposit, tuntutan, demo atau pengeluaran dilakukan. Skor maklumat awam boleh dilihat dalam asas penilaian; perkhidmatan sebenar masih belum dinilai.

Laman awam dan skop maklumat

Halaman utama asal 100cuci.com mengalih ke 100cuci.cloud yang menyediakan pusat tutorial. Maklumat meliputi paparan jenama, promosi kerjasama, pop timbul tawaran dan tutorial akaun. Pengalihan domain dan pautan ini bukan bukti pemilikan undang-undang.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T16:56:22+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan
02

Tangkapan skrin platform dan tawaran

100CUCI · Tangkapan halaman tawaran atau kerjasama
Paparan halaman asal tawaran/kerjasama · 2026-10-24; tangkapan skrin tidak membuktikan akaun semasa boleh membuat tuntutan. Halaman asal platform ↗ · Teks halaman yang disimpan Dikumpulkan pada 2026-10-24 16:23 UTC; URL akhir: https://100cuci.com/promotion
100CUCI 100-home · Tangkapan skrin halaman awam
Tangkapan halaman web dalam pengumpulan ini (bukan permainan demo) · 2026-10-24T17:03:59.607232+00:00 · Halaman asal · Semakan manual: jenama dan penerangan, katalog permainan atau kandungan utama panduan kelihatan tanpa notis yang menghalang paparan. Ini hanyalah tangkapan skrin kawasan halaman yang kelihatan, bukan terma lengkap atau rekod permainan yang diuji.
100CUCI 100-tutorial · Tangkapan skrin halaman awam
Tangkapan halaman web dalam pengumpulan ini (bukan permainan demo) · 2026-10-24T17:04:05.536893+00:00 · Halaman asal · Semakan manual: jenama dan penerangan, katalog permainan atau kandungan utama panduan kelihatan tanpa notis yang menghalang paparan. Ini hanyalah tangkapan skrin kawasan halaman yang kelihatan, bukan terma lengkap atau rekod permainan yang diuji.
03

Panduan Permainan

Pop timbul semasa pengumpulan mengehadkan RM5 ahli baharu dan RM8 harian kepada slot serta melarang pembelian/penyimpanan permainan percuma, Wild dan Angpao. Kelayakan setiap permainan dan kebenaran penyedia belum diketahui.

Katalog, permainan dan peraturan direkodkan berasingan

Ikon tutorial atau halaman kerjasama tidak dianggap bukti kebenaran permainan. Dua tawaran yang dikumpulkan terhad kepada slot dan melarang pembelian atau penyimpanan ciri ganjaran tertentu. Senarai khusus kelayakan setiap permainan, kebenaran penyedia dan versi RTP masih tidak tersedia.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T16:56:22+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan
04

Deposit dan pengeluaran

Semasa pengumpulan, pop timbul menyatakan kedua-dua tawaran tidak memerlukan pertaruhan/pusing ganti pertaruhan, tetapi turut menyenaraikan pengeluaran minimum RM100 dan maksimum 5% (RM50). Asas pengiraan serta hubungan antara syarat belum diketahui. Maklumat pembayaran umum laman tidak boleh menggantikan peraturan pengeluaran khusus tawaran.

Panduan pembayaran QR e-dompet

Panduan awam menerangkan QR e-dompet, padanan jumlah dan muat naik bukti transaksi serta kemungkinan kelewatan pada waktu puncak atau penyelenggaraan gerbang. Pembayaran sebenar tidak disahkan; jadual fi atau had harian lengkap belum diperoleh.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T17:04:20+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan

Pemprosesan pengeluaran dan sebab penolakan

Panduan menyatakan pindahan automatik sekitar 2–4 minit dan sebab penolakan termasuk maklumat akaun tidak sepadan, penyelenggaraan bank, pertaruhan bonus dan pelanggaran peraturan. Ini kenyataan proses umum yang tidak menggantikan teks khusus RM5/RM8 tanpa syarat pertaruhan. Skop dan pelaksanaan sebenar masih belum diketahui.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T17:04:21+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan

Ganjaran dan syarat VIP yang dikumpulkan

100CUCI: halaman VIP dinamik menyediakan 11 tahap deposit terkumpul, ganjaran naik taraf, bulanan dan ulang tahun pendaftaran. Direkod pada 2026-10-28; tempoh luput bonus dan asas pengiraan masih tidak lengkap.

TahapAmbang deposit terkumpul (RM)Ganjaran naik taraf (nilai asal)Ganjaran bulanan (nilai asal)Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
WARRIOR0.000000
ELITE3,888.00883888300
MASTER10,000.0018868128800
GRANDMASTER50,000.002881281882000
EPIC300,000.003881882885000
LEGEND800,000.0058828838810000
MYTHIC1,500,000.0088838858815000
MYTHIC GLORY2,000,000.00128858868825000
E.MYTHIC GLORY3,000,000.00188888888840000
IMMORTAL GLORY5,000,000.0028881288128860000
ETERNAL SOVEREIGN8,000,000.00388818881888100000

Tahap WARRIOR

Ambang deposit terkumpul (RM)
0.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
0
Ganjaran bulanan (nilai asal)
0
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
0
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
0

Tahap ELITE

Ambang deposit terkumpul (RM)
3,888.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
88
Ganjaran bulanan (nilai asal)
38
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
88
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
300

Tahap MASTER

Ambang deposit terkumpul (RM)
10,000.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
188
Ganjaran bulanan (nilai asal)
68
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
128
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
800

Tahap GRANDMASTER

Ambang deposit terkumpul (RM)
50,000.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
288
Ganjaran bulanan (nilai asal)
128
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
188
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
2000

Tahap EPIC

Ambang deposit terkumpul (RM)
300,000.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
388
Ganjaran bulanan (nilai asal)
188
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
288
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
5000

Tahap LEGEND

Ambang deposit terkumpul (RM)
800,000.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
588
Ganjaran bulanan (nilai asal)
288
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
388
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
10000

Tahap MYTHIC

Ambang deposit terkumpul (RM)
1,500,000.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
888
Ganjaran bulanan (nilai asal)
388
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
588
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
15000

Tahap MYTHIC GLORY

Ambang deposit terkumpul (RM)
2,000,000.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
1288
Ganjaran bulanan (nilai asal)
588
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
688
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
25000

Tahap E.MYTHIC GLORY

Ambang deposit terkumpul (RM)
3,000,000.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
1888
Ganjaran bulanan (nilai asal)
888
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
888
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
40000

Tahap IMMORTAL GLORY

Ambang deposit terkumpul (RM)
5,000,000.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
2888
Ganjaran bulanan (nilai asal)
1288
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
1288
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
60000

Tahap ETERNAL SOVEREIGN

Ambang deposit terkumpul (RM)
8,000,000.00
Ganjaran naik taraf (nilai asal)
3888
Ganjaran bulanan (nilai asal)
1888
Ganjaran ulang tahun pendaftaran (nilai asal)
1888
Deposit terkumpul bulanan (nilai asal)
100000

Sumber rasmi · Teks sumber yang disimpan · 2026-10-28

PerkaraSyarat dan perkara yang belum dijelaskan
Mata wang dan nilaiKad tahap menyatakan deposit terkumpul dalam RM. Jadual ganjaran tidak menyatakan mata wang bagi setiap lajur, maka nilainya dikekalkan seperti sumber. Baki RM0 ketika belum log masuk tidak dianggap sebagai amaun ganjaran.
Tarikh ganjaranJadual menamakannya bonus hari jadi, tetapi syarat menyatakan pengiraan berdasarkan tarikh pendaftaran. Ia dipaparkan sebagai ganjaran ulang tahun pendaftaran, bukan hari lahir peribadi.
Kelayakan depositSyarat umum memerlukan deposit bulanan sekurang-kurangnya RM300. Elite menyenaraikan 300 dan tahap lebih tinggi mempunyai syarat yang meningkat. Warrior menunjukkan deposit 0 dan ganjaran 0; ini bukan bukti ganjaran tanpa deposit. Jadual menyenaraikan deposit bulanan mengikut tahap dan syarat umum menetapkan kelayakan minimum berasingan. Keutamaan antara kedua-duanya tidak dijelaskan; kelayakan tidak boleh ditentukan daripada angka terendah sahaja.
Syarat pertaruhan ganjaranBonus bulanan dan naik taraf memerlukan pertaruhan 3x sebelum pengeluaran; ganjaran ulang tahun pendaftaran memerlukan 1x. Halaman tidak menyatakan sama ada asasnya bonus, deposit atau kedua-duanya.
Sekatan permainan dan penggabunganHanya sah untuk permainan slot dan tidak boleh digabungkan dengan promosi lain. Kesan pembatalan bonus terhadap wang deposit tidak dinyatakan.
Belum dinyatakanHalaman VIP ini tidak menyatakan tempoh tuntutan, tarikh luput, asas pengiraan syarat pertaruhan atau pertaruhan maksimum.

Perkara Mata wang dan nilai

Syarat dan perkara yang belum dijelaskan
Kad tahap menyatakan deposit terkumpul dalam RM. Jadual ganjaran tidak menyatakan mata wang bagi setiap lajur, maka nilainya dikekalkan seperti sumber. Baki RM0 ketika belum log masuk tidak dianggap sebagai amaun ganjaran.

Perkara Tarikh ganjaran

Syarat dan perkara yang belum dijelaskan
Jadual menamakannya bonus hari jadi, tetapi syarat menyatakan pengiraan berdasarkan tarikh pendaftaran. Ia dipaparkan sebagai ganjaran ulang tahun pendaftaran, bukan hari lahir peribadi.

Perkara Kelayakan deposit

Syarat dan perkara yang belum dijelaskan
Syarat umum memerlukan deposit bulanan sekurang-kurangnya RM300. Elite menyenaraikan 300 dan tahap lebih tinggi mempunyai syarat yang meningkat. Warrior menunjukkan deposit 0 dan ganjaran 0; ini bukan bukti ganjaran tanpa deposit. Jadual menyenaraikan deposit bulanan mengikut tahap dan syarat umum menetapkan kelayakan minimum berasingan. Keutamaan antara kedua-duanya tidak dijelaskan; kelayakan tidak boleh ditentukan daripada angka terendah sahaja.

Perkara Syarat pertaruhan ganjaran

Syarat dan perkara yang belum dijelaskan
Bonus bulanan dan naik taraf memerlukan pertaruhan 3x sebelum pengeluaran; ganjaran ulang tahun pendaftaran memerlukan 1x. Halaman tidak menyatakan sama ada asasnya bonus, deposit atau kedua-duanya.

Perkara Sekatan permainan dan penggabungan

Syarat dan perkara yang belum dijelaskan
Hanya sah untuk permainan slot dan tidak boleh digabungkan dengan promosi lain. Kesan pembatalan bonus terhadap wang deposit tidak dinyatakan.

Perkara Belum dinyatakan

Syarat dan perkara yang belum dijelaskan
Halaman VIP ini tidak menyatakan tempoh tuntutan, tarikh luput, asas pengiraan syarat pertaruhan atau pertaruhan maksimum.
05

Promosi dan peraturan ahli

Yang berikut mencerminkan kenyataan platform semasa dikumpulkan, bukan ketersediaan semasa. Syarat yang belum diketahui tidak bermakna tiada sekatan. Tiada pautan tuntutan disediakan.

100CUCI / Maklumat syarat tanpa deposit

Kredit percuma RM5 untuk ahli baharu

Terma tidak lengkap

Semasa pengumpulan, pop timbul menyatakan RM5 untuk ahli baharu, sekali bagi setiap ID dan tanpa syarat pertaruhan. Halaman rakan kerjasama mengiklankan RM18. Hubungan antara pengeluaran minimum RM100 dan maksimum RM50 tidak diterangkan.

Jumlah / kredit
Tetingkap tawaran menunjukkan RM5 semasa ditangkap; halaman kerjasama menyatakan RM18. Jumlah berbeza dan urutan kemas kini tidak diketahui.
Syarat kelayakan
Penerangan ahli baharu yang disimpan dengan jelas menyatakan no deposit RM5; tetingkap tawaran menyatakan jumlah dan bilangan tuntutan secara berasingan. Tawaran ini untuk New Member, sekali bagi setiap ID. Tetingkap tidak menyatakan deposit minimum; kelayakan akaun individu masih belum diketahui.
Syarat pertaruhan
Tetingkap timbul menandakan jumlah pertaruhan dan pusing ganti pertaruhan sebagai tidak diperlukan
Sekatan pengeluaran
Sumber menyatakan MIN WITHDRAW RM100 dan MAX 5% (RM50). Asas pengiraan, maksud istilah dan cara kedua-duanya terpakai tidak dijelaskan; percanggahan langsung tidak boleh dipastikan.
Tempoh sah
Tarikh tamat tawaran atau had masa tuntutan selepas pendaftaran tidak ditemukan.
Baca terma dan sumber →
100CUCI / peraturan aktiviti lain

Free Credit 365 Days: kredit harian

Terma tidak lengkap

Status tanpa deposit belum disahkan. Pop timbul semasa menyatakan RM8 sehari, maksimum sekali sehari dan tanpa syarat pertaruhan. Halaman rakan kerjasama masih menyatakan RM9, dengan pengeluaran minimum RM100 dan maksimum RM50 disenaraikan bersama.

Jumlah / kredit
Pop timbul semasa pengumpulan menyatakan RM8; halaman rakan kerjasama menyatakan RM9.
Syarat kelayakan
Label Daily Free dan ketiadaan syarat deposit tidak membuktikan tawaran ini tanpa deposit. Terma khusus yang menyatakan tawaran harian RM8 ini tidak memerlukan deposit awal belum ditemukan.
Syarat pertaruhan
Tetingkap timbul menandakan jumlah pertaruhan dan pusing ganti pertaruhan sebagai tidak diperlukan
Sekatan pengeluaran
Sumber menyatakan MIN WITHDRAW RM100 dan MAX 5% (RM50). Asas pengiraan, maksud istilah dan cara kedua-duanya terpakai tidak dijelaskan; percanggahan langsung tidak boleh dipastikan.
Tempoh sah
Dilabel 365 Days; tarikh mula, tarikh tamat sebenar dan waktu tetapan semula harian belum diketahui.
Baca terma dan sumber →
Kembangkan rekod ahli dan terma yang dikumpulkan
05

Promosi dan peraturan ahli

Dihubungkan dengan rekod tawaran dalam sumber data bersama. Kategori tidak ditentukan secara paksa jika teks khusus tidak mencukupi.

Semakan Syarat VIP dan Syarat Umum

Jadual tahap VIP dinamik dan syaratnya disemak semula.

PerkaraHasil semakan silang
Pengganda pertaruhanGanjaran bulanan dan naik taraf memerlukan 3x sebelum pengeluaran; ganjaran ulang tahun pendaftaran memerlukan 1x dan menggunakan tarikh pendaftaran.
Asas pengiraan pertaruhanHalaman menyatakan pusing ganti 3x/1x tetapi tidak menyatakan sama ada asasnya bonus, deposit atau jumlah gabungan.
Tempoh sah bonusTiada tempoh tuntutan atau tarikh luput disenaraikan; kekerapan bulanan atau ulang tahun bukan tarikh akhir tuntutan.
Ambang depositSyarat umum memerlukan deposit terkumpul bulanan sekurang-kurangnya RM300; jadual tahap menyenaraikan deposit bulanan setiap tahap secara berasingan. Warrior menunjukkan deposit 0 dan ganjaran sifar, bukan kelayakan tanpa deposit.

Perkara Pengganda pertaruhan

Hasil semakan silang
Ganjaran bulanan dan naik taraf memerlukan 3x sebelum pengeluaran; ganjaran ulang tahun pendaftaran memerlukan 1x dan menggunakan tarikh pendaftaran.

Perkara Asas pengiraan pertaruhan

Hasil semakan silang
Halaman menyatakan pusing ganti 3x/1x tetapi tidak menyatakan sama ada asasnya bonus, deposit atau jumlah gabungan.

Perkara Tempoh sah bonus

Hasil semakan silang
Tiada tempoh tuntutan atau tarikh luput disenaraikan; kekerapan bulanan atau ulang tahun bukan tarikh akhir tuntutan.

Perkara Ambang deposit

Hasil semakan silang
Syarat umum memerlukan deposit terkumpul bulanan sekurang-kurangnya RM300; jadual tahap menyenaraikan deposit bulanan setiap tahap secara berasingan. Warrior menunjukkan deposit 0 dan ganjaran sifar, bukan kelayakan tanpa deposit.

Pengganda ganjaran dan asas tarikh pendaftaran telah dipastikan. Asas pertaruhan dan tempoh luput bonus tidak didedahkan, maka skor pendedahan separa tidak berubah.

Sumber dan rekod semakan

Rekod semakan · 2026-10-28

06

Akaun, khidmat pelanggan dan perlindungan maklumat

Pengambilan statik laman utama dan tawaran hanya mendapat teks pendek, tetapi pop timbul boleh dibuka selepas pemuatan pelayar. Teks asal serta tangkapan disimpan; pendaftaran, tuntutan, khidmat pelanggan dan pengeluaran sebenar belum diuji.

Saluran akaun dan khidmat pelanggan

Pusat tutorial awam merangkumi pendaftaran, pemulihan kata laluan, ganjaran, pengeluaran dan perkongsian, serta mendakwa Live Chat 24/7. Kes pengendalian sokongan, audit privasi bebas dan syarat pengesahan identiti akaun ini belum diperoleh.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T16:56:22+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan

Maklumat pendaftaran dan akaun bank

Panduan pendaftaran awam melibatkan maklumat peribadi, OTP dan bank. Tiada maklumat dihantar atau akaun dibuka. Butiran pengesahan identiti dan tempoh penyimpanan data belum diperoleh.

Maklumat daripada platform · 2026-10-24T17:04:20+00:00 · Teks asal · Teks halaman yang disimpan
07

Perbezaan maklumat dan perkara belum diketahui

Halaman kerjasama mengiklankan RM9 harian dan RM18 pendaftaran baharu; pop timbul semasa pengumpulan menyatakan RM8 harian dan RM5 baharu. Jumlah berbeza. Pop timbul turut menyatakan pengeluaran minimum RM100 dan maksimum 5% (RM50), tanpa asas pengiraan atau hubungan jelas. Kedua-duanya rekod awam ketika pengumpulan; urutan kemas kini dan skop belum diketahui, jadi kredit akaun sebenar tidak ditentukan.

Identiti pengendali, lesen, pengeluaran sebenar dan hasil pengendalian aduan masih memerlukan bukti bebas.

Sebab maklumat tidak diperoleh

Halaman pengenalan awam, kategori, panduan dan tawaran yang disemak kali ini tidak menyediakan pendaftaran syarikat yang boleh disemak terus, lesen yang dipadankan dengan domain atau rekod pengendalian aduan bebas. Tiada log masuk atau transaksi dibuat, jadi butiran pengesahan identiti, kelayakan semasa, pengeluaran sebenar dan hasil khidmat pelanggan belum diketahui. Tidak didedahkan tidak bermaksud tidak wujud; kekosongan tidak diisi dengan peraturan jenama lain atau andaian.

Tawaran yang disenaraikan ialah sampel yang teks khususnya diperoleh dalam semakan ini, bukan semua tawaran laman rasmi. Imej dan tangkapan skrin hanya merekodkan halaman ketika dikumpulkan, bukan bukti tawaran masih sah.

08

Sumber dan rekod pengumpulan

Masa, URL, panjang teks dan SHA-256 →

Teks tambahan dan masa pengumpulan

Sumber, masa dan rekod kualiti tangkapan skrin baharu

Perkara penting kepada pemain dan maklumat awam

Maklumat yang penting kepada pemain disusun mengikut tujuh dimensi. Kenyataan platform, petunjuk sumber dan perkara tidak diketahui dipaparkan berasingan; tiada maklumat tidak bermaksud ciri itu tidak disokong. Deposit dan pengeluaran kripto, sokongan manusia dan perkhidmatan sepanjang masa direkodkan berasingan. Medan tambahan dimasukkan dalam model 3.0; kenyataan platform yang jelas diberi kredit subitem, manakala teks asal yang belum disahkan tidak menerima kredit automatik.

Pengendali & sejarah platform

Hubungan pengendali dengan jenama

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: halaman Tentang Kami, pengaki laman dan terma operasi

Tarikh penubuhan yang didakwa platform

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: pengenalan jenama; kenyataan platform dikekalkan dan tahun hak cipta tidak digunakan untuk membuat andaian sejarah

Domain dan rekod sejarah

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: RDAP dan arkib sejarah; umur domain dan sejarah operasi direkodkan berasingan

Pembayaran & pengeluaran

Kaedah pembayaran tempatan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Panduan pindahan awam menerangkan cara memilih bank, memasukkan jumlah, memuat naik bukti pembayaran dan menghantar permohonan. Fi serta sekatan bagi semua saluran tidak diterangkan; mata separa dikekalkan. Skor kriteria ini: 2.0 / 4.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
correct and match your registered bank details. 2 Bank Maintenance Bank providers such as Maybank , CIMB , RHB Bank , or DuitNow may be under scheduled maintenance. 3 Turnover / Rollover Requirement If a bonus was collected, required turnover / rollover mus

2026-10-24T17:04:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T05:05:42.672667+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T05:05:42.672667+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T05:05:42.672667+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: maklumat bank dan pembayaran; deposit dan pengeluaran disahkan berasingan

Deposit mata wang kripto

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: bantuan pembayaran yang merangkumi mata wang, rangkaian, ambang dan fi

Pengeluaran mata wang kripto

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: bantuan pengeluaran; sokongan pengeluaran tidak dibuat andaian daripada sokongan deposit.

Had, kekerapan dan pengeluaran berperingkat

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Terma khusus menyatakan RM100 dan 5% (RM50), tetapi asas pengiraan serta hubungan antara syarat tidak dijelaskan. Had umum harian dan mengikut saluran tidak tersedia. Skor kriteria ini: 2.5 / 5.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-24T16:23:16+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-24T16:23:23+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-24T17:04:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: terma pembayaran, had peringkat dan peraturan khusus promosi

Masa pemprosesan dan hujung minggu

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Bantuan pengeluaran menyatakan 2–4 minit serta kemungkinan kelewatan atau penolakan akibat penyelenggaraan bank. Skor kriteria ini: 4.0 / 4.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
l request. 4 Processing Auto transfer will process your request. WITHDRAWAL GUIDE 1 CLICK WITHDRAW 2 Enter Amount 3 Click Submit 4 PLEASE WAIT, PROCESSING WILL TAKE 2–4 MINUTES 5 Get Receipt ⚠️Important: If your bank provider is under scheduled maintenance, auto transfer withdrawals may be delayed or temporarily rejected. Withdraw Fa

2026-10-24T17:04:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: FAQ pembayaran; tempoh yang dinyatakan tidak dianggap sebagai prestasi yang diuji.

Yuran dan potongan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Panduan deposit dan pengeluaran yang disemak tidak menyenaraikan fi, cukai atau potongan. Ini tidak membuktikan bahawa transaksi bebas fi. Skor kriteria ini: 0.0 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-24T17:04:20+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-24T17:04:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: fi pembayaran dan terma umum

Dokumen pengesahan dan masa semakan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Mesej alu-aluan khidmat pelanggan menyatakan nama berdaftar mesti sepadan dengan nama akaun bank. Panduan pengeluaran meminta pengguna menyemak nama bank dan nombor akaun. Senarai lengkap dokumen pengenalan serta tempoh semakan belum didedahkan; mata separa dikekalkan. Skor kriteria ini: 2.5 / 5.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-25T05:05:42.672667+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T05:05:42.672667+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T05:05:42.672667+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: panduan identiti dan pengeluaran; ketiadaan KYC tidak terus diberi markah bonus.

Rekod transaksi dan sebab penolakan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Panduan pengeluaran dinamik menyenaraikan Get Receipt dan Rejected Remark serta sebab seperti penyelenggaraan bank, maklumat tidak sepadan dan syarat pertaruhan belum dipenuhi. Butiran lengkap medan sejarah transaksi pengguna masih diperlukan. Imej panduan masih berlabel MOHD88 dan tidak digunakan sebagai bukti berasingan; mata separa dikekalkan. Skor kriteria ini: 1.0 / 2.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
latform rules are violated, the withdrawal will be rejected. Details will be shown in the Rejected Remark . Live Chat Support Back To Home

2026-10-24T17:04:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T05:05:42.672667+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T05:05:42.672667+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-25T05:05:42.672667+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: bantuan akaun atau demo awam; kewujudan pintu masuk tidak bermaksud rekod lengkap

Sokongan & aduan

Saluran sokongan manusia

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Pautan sokongan Live Chat tersedia; belum diketahui sama ada ia terus menghubungkan pengguna dengan petugas manusia. Skor kriteria ini: 1.5 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
violated, the withdrawal will be rejected. Details will be shown in the Rejected Remark . Live Chat Support Back To Home

2026-10-24T17:04:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: halaman hubungan; bot, FAQ dan sokongan manusia direkodkan berasingan

Waktu sokongan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Halaman bantuan menyatakan Live Chat 24/7; jadual petugas manusia belum disahkan. Skor kriteria ini: 1.0 / 2.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
Withdraw Cash Out Winnings Share Earn Invite & Get Commission Need more help? Contact our 24/7 Live Chat

2026-10-24T16:56:22+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: sokongan manusia dan waktunya mesti disahkan mengikut konteks; padanan iklan 24 jam sahaja tidak mencukupi

Bahasa sokongan

Teks asal berkaitan · Perlu disahkan · Teks asal berkaitan ditemui; skop, maksud penafian dan status sokongan sebenar memerlukan semakan setiap perkara. Tiada mata diberikan secara automatik.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
o w n l i n e H i s t o r y B o n u s Movie Moviexxx Announcement Ambassadors Language › Bahasa Melayu English Bahasa Cina ภาษาไทย Tiếng Việt Follow Us › Facebook Official Facebook Meme Instagram Telegram YouTube Official YouTube Meme Tiktok Threads Twitter Lemon8

2026-10-24T17:03:59.607232+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

-ambassador 122 container 123 image 124 text Language › 19 container 20 link Description: Bahasa Melayu, Value: 100cuci.cloud/ms/ 21 link Description: English, Value: 100cuci.cloud/en/ 22 link Description: Bahasa Cina, Value: 100cuci.cloud/zh/ 23 link Description:

2026-10-25T05:05:42.672667+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: halaman hubungan; bahasa halaman tidak terus dianggap sebagai bahasa sokongan

Aduan dan prosedur eskalasi

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Live Chat dan penerangan sebab penolakan tersedia, tetapi tempoh pengendalian aduan yang lengkap serta badan eskalasi bebas tidak dinyatakan.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-24T16:56:22+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-24T17:04:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: dasar aduan dan terma.

Pertikaian luar dan keputusannya

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: aduan asal bertarikh dan respons platform; pendua dibuang dan dakwaan pengguna dipisahkan daripada hasil tindakan.

Permainan & maklumat

Liputan kategori permainan

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: menu dan katalog permainan; hanya kategori yang kelihatan direkodkan dan jumlah permainan tidak direka

Penyedia dan data permainan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Salinan halaman utama daripada pelayar menyenaraikan penyedia dan kategori permainan; versi permainan serta RTP masih tidak lengkap. Skor kriteria ini: 3.0 / 6.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan

2026-10-24T17:03:59.607232+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: senarai pembekal dan penerangan permainan; lesen tidak dibuat andaian

Gangguan, pertaruhan belum selesai dan ralat

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: peraturan permainan dan terma umum; kelancaran operasi memerlukan ujian berasingan

Terma promosi

Menolak atau membatalkan bonus

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: terma bonus; pembatalan bonus dibezakan daripada pengendalian modal.

Pertaruhan maksimum, sumbangan permainan dan sekatan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Sekatan tawaran sedia ada dikekalkan. Syarat VIP menambah penggunaan slot sahaja dan melarang penggabungan promosi. Pertaruhan maksimum dan kadar sumbangan setiap permainan masih tidak dinyatakan, maka markah pendedahan separa digunakan; amaun bonus dan pertaruhan tidak diberi markah sekali lagi di sini. Markah item: 1.5 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
MAX. WITHDRAW 5% (RM50) TURNOVER ❌ R O L L O V E R ❌ ALLOWED TO PLAY ALL SLOT GAME ONLY ❌ NOT ALLOWED TO BUY / SAVE FREE GAME / SAVE WILD / SAVE ANGPAO ⚠️ VIOLATION OF TERMS WILL FORFEIT ALL POINTS 100CUCI – I Want You Cuci! CLOSE CLAIM NOW

2026-10-24T16:23:16+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

2026-10-27T17:18:34.172Z · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: terma khusus setiap promosi; peraturan satu promosi tidak digunakan untuk seluruh laman

Kemas kini dan perubahan terma

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: terma dan notis; hak untuk meminda tidak bermaksud notis perubahan diberikan

Privasi & perlindungan akaun

Pembekuan, pelucutan dan pengendalian baki

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Sampel tawaran menyatakan semua kredit akan dirampas jika peraturan dilanggar. Skopnya terhad kepada tawaran tersebut; proses rayuan dan pembezaan jenis baki masih tidak lengkap. Skor kriteria ini: 1.5 / 3.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
NOT ALLOWED TO BUY / SAVE FREE GAME / SAVE WILD / SAVE ANGPAO ⚠️ VIOLATION OF TERMS WILL FORFEIT ALL POINTS 100CUCI – I Want You Cuci! CLOSE CLAIM NOW

2026-10-24T16:23:16+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: terma akaun dan promosi; laluan rayuan direkodkan

Penyimpanan, pemadaman dan perkongsian data

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: dasar privasi

Pilihan keluar pemasaran

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: maklumat privasi dan pemasaran; kekerapan gangguan sebenar tidak dibuat andaian

Had dan pengecualian diri

Tidak diketahui · Bahan tersimpan sedia ada tidak membuktikan perkara ini. Belum diketahui tidak bermakna tidak disokong.

Lokasi kutipan: bantuan permainan bertanggungjawab dan akaun; kenyataan dibezakan daripada pelaksanaan

Kebolehgunaan laman web

Keperluan pelayar, aplikasi dan pemasangan

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Pautan muat turun aplikasi tersedia; ini tidak bermaksud pemasangan aplikasi diwajibkan. Skor kriteria ini: 0.5 / 1.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
00cuci.beer 100cuci.buzz 100cuci.cloud 100cuci.casa 100cuci.bar top100cuci.com 100cuci.at Download App Syarikat Cuci Free › 100CUCI 711CUCI 12CUCI 365CUCI 88CUCI SITI88 PELUANG88 365HUAT MHD8 OKCUCI 2026 100CUCI. All Rights Reserved ✕ 100CUCI App Download An

2026-10-24T17:03:59.607232+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: maklumat peranti dan aplikasi awam; pautan muat turun tidak bermaksud pemasangan diperlukan

Bahasa tempatan, mata wang dan zon waktu

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Menu bahasa awam merangkumi Bahasa Melayu, bahasa Inggeris, bahasa Cina dan lain-lain. Mata diberikan untuk bahasa laman sahaja, bukan bahasa khidmat pelanggan. Skor kriteria ini: 0.5 / 1.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
i n e H i s t o r y B o n u s Movie Moviexxx Announcement Ambassadors Language › Bahasa Melayu English Bahasa Cina ภาษาไทย Tiếng Việt Follow Us › Facebook Official Facebook Meme Instagram Telegram YouTube Official YouTube Meme Tiktok Threads Twitter Lemon8 Joylink Livechat User Guide More Links › 100

2026-10-24T17:03:59.607232+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: penukar bahasa, maklumat penyelesaian dan zon waktu promosi

Notis penyelenggaraan dan masalah akses

Kenyataan awam platform · Diringkaskan · Kesan penyelenggaraan bank didedahkan; jadual penyelenggaraan platform belum diketahui. Skor kriteria ini: 0.5 / 1.

Lihat teks asal, sumber dan masa tangkapan
ROCESSING WILL TAKE 2–4 MINUTES 5 Get Receipt ⚠️Important: If your bank provider is under scheduled maintenance, auto transfer withdrawals may be delayed or temporarily rejected. Withdraw Failed? Please Check the Following Most withdrawal issues are caused by

2026-10-24T17:04:21+00:00 · Halaman asal · Teks halaman yang disimpan

Lokasi kutipan: notis rasmi dan rekod tangkapan; kegagalan tempatan tidak bermaksud platform terhenti.

Maklumat dan terma yang perlu diberi perhatian

2 tawaran berikut mempunyai rekod percanggahan terma. Lihat butiran bagi perbezaan dan sumber; ini bukan aduan pemain yang telah disahkan.

Lihat maklumat yang masih perlu dilengkapkan → · Lihat semua syarat promosi jenama ini →

Pengalaman dan maklum balas pemain

Catatan pemain belum dibuka di laman ini, jadi tiada pengalaman dihantar melalui akaun laman buat masa ini; ini tidak bermaksud platform tersebut tiada aduan.

Pengalaman penggunaan, perkembangan isu dan respons platform berkaitan 100CUCI akan dipaparkan di sini pada masa hadapan.

Lihat sumber luaran dan rekod berkaitan yang dikumpulkan →

Maklumat awam terkini

Rekod pengambilan halaman awam ini berjaya dan mengandungi teks yang boleh dibaca. Rekod akses tersebut sebelum ini belum dipautkan kepada kriteria ini dan kini dimasukkan sebagai bukti separa. Ia hanya merujuk kepada halaman yang dirakam, bukan kestabilan akses berterusan, fungsi selepas log masuk atau ketersediaan permainan sebenar.

Rekod pengambilan halaman awam ini berjaya dan mengandungi teks yang boleh dibaca. Rekod akses tersebut sebelum ini belum dipautkan kepada kriteria ini dan kini dimasukkan sebagai bukti separa. Ia hanya merujuk kepada halaman yang dirakam, bukan kestabilan akses berterusan, fungsi selepas log masuk atau ketersediaan permainan sebenar.

Ketersediaan berterusan serta halaman lain atau fungsi khusus akaun belum dapat dipastikan melalui rekod ini.

Sumber

https://100cuci.com/vip ·

Sumber ↗

Skor maklumat awam dan kedudukan sementara

100CUCIKedudukan sementara 10
Skor keseluruhan
53.45 / 100
2.67 / 5
Liputan maklumat58%Keyakinan bukti60.0/100Bonus bukti lesen+0 / 5

Bintang ditukar daripada skor maklumat awam dibahagi 20, bukan penilaian pemain; kedudukan boleh berubah apabila bukti dikemas kini.

Lihat asas penilaian →